Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Történt már valakivel hasonló?...

Történt már valakivel hasonló? Ti mit csináltatok? Visszanőtt a hajatok? Vagy egyáltalán maradt hajatok?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt befestettem a hajam. Rá pár hónapra észrevettem, hogy tincsekben! hullik. Voltam házi orvosnál, bőrgyógyásznál. Elküldtek mindenféle kivizsgálásokra de semmi bajom elméletileg. És szinte 100%, hogy a festéktől hullik.

A hajam fele sincs meg. Egyre ritkább! Nem is enyhül a hullás. Szedek rá vitamint, hajszeszt is használok de semmi változás. Lelkileg a padlón vagyok. Fel vagyok rá készülve, hogy kopasz leszek és így kell leélnem az életem. :( Nem értem egyszerűen, hogy miért? Ennyire tönkre vágta volna a festé a hajhagymákat, fejbőrömet?! Néhol nőnek babahajak de kihullanak azok is! Már nem festem a hajam, van is kb 10 centis lenövésem( amugy nagyon gyorsan nő a hajam ami furcsa, valoszinuleg a szerektol amiket hasznalok).

De ha gyorsan nő akkor miert nem nőnek uj hajszalak es miert hullik ennyire? Valaki volt mar hasonlo helyzetben? Nagyon fontos lenne! :(



2016. máj. 31. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
endokrinológus látott?
2016. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Endokrinologus nem. De nem hiszem, hogy hormon problema lenne a hatterben. Pont akkor jonne ki a tunete mikor befestem a hajam? :/
2016. máj. 31. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Rossz fogad nincs véletlen?

Szervezetben levő gyulladás is okozhat hajhullást.

Táplálkozás is fontos. Nekem rossz fog miatt a fejtetőmön nagyon ritka.

2016. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fogászaton voltam. Gockutatason is. Nincs gyulladás.

:/

2016. jún. 1. 05:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy? Hány éves? Mert ha fiú akkor már nagyon korán elkezdődhet a haj gyengülése.
2016. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt. Festéktől. Visszanőtt.
2016. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.


Utolso valaszolo!

Es mennyi ido utan nott vissza? Mennyire hullott ki?

2016. jún. 1. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hormonprobléma miatti hajhullásom van. Nálam is valószínűleg egy festékes-rossz egészségi állapotos-stresszes időszak indította be. Orvos szerint ha ezek nem lettek volna, valószínűleg később indul be a folyamat.

Nekem is nagyon nagyon gyorsan nő, picik is jönnek (bár sok elvékonyodott és röviden kihullik) de folyamatosan hullik és ritkul a hajam. Érdemes megejteni azt a kivizsgálást.

2016. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom allergia, bár az általában a festés körül jelentkezik, nem hónapokkal utána. Vágasd le a festett részt. Idővel helyre jön, de többet ne nagyon festegesd, amíg nem tudod, pontosan melyik összetevő válthatta ki.

De valószínűbb, hogy más az ok. Endokrinológia tényleg nem ártana.

2016. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!