Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hordjátok a hajatok?

Hogy hordjátok a hajatok?

Figyelt kérdés
Mellfelettig érő,egyenes,sötétszőke hajam van. Nem tudom,hogy hogyan viseljem. Sokáig csak kiengedve hordtam,mostanában viszont már az ia zavar,ha a copfom hozzámér. Tudtok valami gyors(max.5perc alatt elkészíthető),könnyen elkészíthető frizura ötletet? Ti hogy hordjátok a hajatok(nappal,éjszaka)?

2017. dec. 28. 14:15
 1/1 Metionin ***** válasza:

Hát én nem tolom túl, mell alá érő egyenes fekete-kék csíkos a hajam, ki van engedve éjjel-nappal és kész. Engem az zavar ha összefogom, ahhoz már nagyon nagyon melegnek kell lenni. Otthon vagy ha rajzolok, főzök akkor egy pántot teszek bele.

Ha az zavar hogy hozzád ér a hajad, keresgélj félig vagy teljesen feltűzött hajakat, fonásokat.

2017. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!