Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magas, teltkarcsú, kisebb...

Magas, teltkarcsú, kisebb mellű hölgyek mennyire van önbizalmatok, mennyire vagyok kibékülve a testalkatotokkal?

Figyelt kérdés
Pl. ilyen alkatra gondolok, mint Barbara Nepomuceno. Magas, nagy fenekő, vastagabb combú, széles csípőjű, de a cicik kisebbek.

2020. ápr. 4. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Habár nem ez a kategória vagyok (nagyon alacsony skinnyfat-nek mondanám magam) úgy hiszem, hogy egyéntől függ a magunkkal való kibékülés és nem alkattól. Nyilván a mai világban, ahol a krónikus sovány és a normál között van a szépségideál (meg persze tegyük hozzá: nagy mell és segg kell darázsderékkal, mindenki 90-60-90-es homokórát írjon le), bárkinek aki másabb nehezebb elfogadnia magát.

Persze mindig lehet találkozni olyan 3-as szintű túlsúlyossal is, aki meg van elégedve magával. Nekem van olyan ismerősöm, aki nemrég haladta meg a túlsúly határát és imádja magát, mert betegség miatt eddig csontsovány volt. Bár ő nagyon nem hasonlít erre a Barbarára, sőt a legírásod is csak részben hasonlít rá: ő magas, teltkarcsú, nagy mellel, de szinte semmi fenékkel.

De a vaskosabb és kicsit is felesleggel küzdő ismerőseim nagyrésze (olyan 95%-a) utálja a testét, főleg mert ugye nem ez a divat manapság.

2020. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Barbara hol teltkarcsú? Kötegekben van rajta az izom basszus.
2020. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon ki van sportolva, de nézd meg a fürdőruhás fotóit, az altestén látszik, hogy kerekebb, de csinos, nőies egyébként
2020. ápr. 4. 09:32
 4/7 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 4. 09:44
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


a linkelt fotókon látszik az alakja, hogy eredetileg körte típusú az alkata

2020. ápr. 4. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

A körte alkatú és a teltkarcsú két külön dolog.

Ez a nő körte alkatú, de elképesztően izmos, fitt. Az, hogy lent erősebb, az semmit nem jelent.

Kim Kardashian és Beyoncé is körte alkatúak, a nagyobb mell ne tévesszen meg senkit.

Amit leírtál "nagy fenekő, vastagabb combú, széles csípőjű, de a cicik kisebbek" a tipikus körte alkatnak a jellemzője. De ne tégy úgy, mintha ezek rossz tulajdonságok lennének. Ezeken nincs mit szégyellni. A kora 2000'es években volt ciki körtének lenni, de azok az idők már elmúltak, kicsit normalizálódtak talán az elvárások.

Nekem is körte alkatom van,imádom a karcsú derékhoz kapcsolódó széles, gömbölyű csípőmet. A combjaim is vastagok, de hülyén is nézne ki a széles csípőhöz a vékony láb. A melleimmel is meg vagyok elégedve, kicsik, de szépek és nem lógnak. Az alhasam zavar néha, de semmi nem lehet tökéletes, a körte alkatnak is vannak hátrányai.

2020. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A brazilok alapból segges tipusúak. Ő meg még profi kickbox-mma harcos... de biztos tele van Magyarország ilyen brazil csajokkal... de tényleg...
2020. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!