Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye a Ti testetek sem tökélet...

Ugye a Ti testetek sem tökéletesen szimmetrikus? Van egyáltalán valakinek teljesen szimmetrikus teste?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Még a legtökéletesebb szépségek sem teljesen szimmetrikusak.

Én sem vagyok az: az orrom picit fderde, az egyik mellem nagyobb, az egyik oldalon szélesebb a csípőm, ugyanezen vastagabb a lábam.

2010. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem hát, nincs olyan ember.

Nekem a jobb szemem kisebb, a bal lábam egy nagyon kicsit nagyobb(könnyebben is töri a cipő) és a melleim sem egyformák.

2010. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

úristen ti hogy nézhettek ki ?!,már bocsi de ahogy olvastam mint a torzszülöttek:DDD bocs csak poén volt

amúgy jóhogy nem szimmetrikus teljesen ,de az arc se senkinek sem,ha egy tükröt raksz az arcod felére akkor tök fura az arckép mert túl szimmetrikus.

meg a mell se szimmetrikus,nyilván van akinek az egyik jóval kisebb mint a másik,

úgyhogy ne aggódjál !:)

2010. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen élőlény nem tökéletesen szimmetrikus, sőt egyáltalán semmi, csak mindenki törekszik rá.
2010. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 yuda ***** válasza:
69%
Akiket tökéleetsenek látsz,az photoshop :) . . .hagyj kis időt a megfigyelésnre ,és azt bárkinél láthatod erőfeszítés és vetkőzés nélkül is, ahogyan írták, már a két szeme sem egyforma senkinek . . .ehhez képzeld hozzá,hogy semmi sem az :) Logikus igaz? :)
2010. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

úristen:| hogy néznénk ki teljesen szimmetrikus testtel, arccal?:|

wááh xD

senkinek sem az:D

2010. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 6. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!