Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szabályos, szimmetrikus arc...

A szabályos, szimmetrikus arc tetszik nektek jobban, vagy a karakteres, vagyis mondjuk kicsit nagyobb orr, feltűnőbb áll, magas homlok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

inkább a finomabb, szimmetrikus. nagy orr semmiképp.

attól mert valakinek karakteres, még lehet szimmetrikus.

2009. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

senkinek sem szimmetrikus az arca értsétek már meg!!

elég viccesen néznénk ki ha teljesen szimmetrikus fejünk lenne!

2009. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó! Hogy ne lehetne szimmetrikus arca valakinek? Képzeld van,és ezek az arcok a legszebbek.

[link]

2009. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
Karakteres személyiséghez jól áll a karakteres arc, de viszont ehhez tényleg kell egy kisugárzás, ami megnyerővé teszi az illetőt. Általában ugyanis mindenki a szabályos, lágyabb vonalú arcot találja szépnek.
2009. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

nézzél már utána internet vagy akárhol.

a szimmetrikus azt jelenti hogy szabályos,minden oldalon ugyanolyan.

egy embernek sem tökéletes a koponyája!!!

mindenkinek asszimetrikus!!!

pl. az egyik szeme feljebb van mint a másik (szabad szemmel nem látható,mert általában csak pár mm),vagy az orrod az egyik oldalra "ferdül" vagy nagyobb az egyik orrcipma,esetleg az arcod az egyik oldalon csontosabb,vagy pufibb,stb!!

gondolkodjatok már..

egy ember attól ember,hogy nem tökéletes! mint a mondás...senki sem tökéletes.nem véletlenül alakult ez ki.az embereket nem vonalzóval,és körzővel szerkesztik.minden ember a kisebb szabálytalanságoktól egyedi.ha mindenki teljesen szimmetrikus lenne,akkor minden ember egyforma lenne.

megáll az eszem...ne írogassatok már hülyeségeket.

egyébként neten van egy oldal (sajnos már nem tudom a linkjét) ahol fel lehet tölteni képet,és ott meg lehet csinálni szimmetrikusra az arcot,2 féle módon.na azt hiszem lenne sírás ha az embereknek szimmetrikus feje lenne.

de akár egy képszerkesztő progival is meglehet csinálni,középpontos tükrözéssel.

2009. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez kész :D Lehet,hogy ritka, de van szimmetrikus arc.Ne írj már ilyen hülyeséget,hogy nincs.És igenis ezek a legszebbek.
2009. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

ja kb 1000 emberből 1nek...az sem 100%-osan.

annyi eszetek van mint egy zsák sz*rnak.

2009. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem tetszik,ha az arcon nincsen szépséghiba...Szerintem akkor szép valaki,ha van rajta valami hiba,de a nagy orr nekem nem tetszik,sem az elálló fül.
2009. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a karakteres arc jobban tetszik.
2010. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha mindenki teljesen szimmetrikus lenne,akkor minden ember egyforma lenne. "


Hogy a rossebbe lenne?! Gondolkodj már!! Az egyenlőszárú háromszög is szimmetrikus, a négyzet is, meg a téglalap is (stb.), mégis igencsak nem egyformák.

2011. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!