Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az frissen szurt ajak (labert)...

Az frissen szurt ajak (labert) piercinget gyogyulasideje alatt forgassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Ha forgatom attol felek hogy sokkal nehezebben gyogyul,de ha nem akkor meg attol hogy beleno a husba az ekszer, igaz hogy karika van benne de gondolom az is ugyan ugy bele tud noni. Szoval ilyenkor mit kell tenni?

2020. ápr. 9. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképpen forgasd egészen addig amig be nem gyógyul.

Nem fog nehezebben gyógyulni

És a legfontosabb hogy gyakran fertőtlenítsd

2020. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ!
2020. ápr. 9. 00:52
 3/10 A kérdező kommentje:

Es mivel fertotlenitsem?

Mert eddig belol szajvizzel "fertotlenitettem" ugymondd,kivulrol meg csak sudokremmel kentem

2020. ápr. 9. 00:54
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem szalonban csináltattad, igaz?, mert akkor tudnád, hogy nem(!!!!) szabad forgatni, és a sudocrem sem jó rá, piercingre nem használunk hámosító kenőcsöt, ahogy a szájvíz sem jó.


Szóval még egyszer: NE forgasd. Egyrészt mozog az magától, másrészt lassítja a gyógyulást. Hiszen, ha forgatod,Bőven elég az a mozgatás, amit fertőtlenítés közben éri. Octenisept vagy Medisept géllel kellene kezelni napi 2-3 alkalommal, és Phlogosol oldattal öblögetni, szintén napi 3-4 alkalommal. Ja, és kb.2 hétig ne fogyassz tejterméket.

2020. ápr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*hiszen ha forgatod, mozgatod állandóan, akkor újra és újra felszakítod a friss hámréteget*
2020. ápr. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves masodik SZALONBAN CSINALTATTAM! Annyit mondott hogy piszkos kezzel ne forgessam,es o ajanlotta a sudokremet es a szajvizet is ra!
2020. ápr. 9. 07:47
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem piercing szúrás után mindig azt mondták, tilos forgatni :) szóval én a második válaszolóval értek egyet, de csináld úgy ahogy neked jó.
2020. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 koszonom szepen😌
2020. ápr. 9. 11:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. 3 hete szúrattam, de nem merem mozgatni, és be is szorult rendesen. A fülpiercingemnél a sok mozgatással csesztem el, most meg az orrpiercingemet egyáltalán nem mozgatom. Magától fog elkezdeni mozogni?(Mittudom én, tágul-e a lyuk, pl.?)
2021. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja en amúgy utana mar forgattam de csak amikor fertotlenitettem, szoval napi 3-4x es szepen begyogyult, de azota meguntam es kivettem 😅
2021. júl. 7. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!