Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni ezt a...

Hogyan tudnám elérni ezt a külsőt?

Figyelt kérdés

Hogyan legyen a külsőm egzotikusabb?

Mint például Monica Cruznak vagy Shay Mitchellnek? Ne értsetek félre nem akarok senkire se hasonlítani. Csak szeretném ha barnább lenne a bőröm. Nem olyan fehér a bőröm a hajam színe sötétbarna és hosszú, a szemem színe zöld, szeretnék most nyárra egy egzotikusabb arcot, külsőt.

1 hónappal ezelőtt el kezdtem járni szoliba, de a vírus miatt nem tudok már. :(


2020. ápr. 10. 14:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Attól mert van bennem roma vér még nem jelenti azt h barna borom van
2020. ápr. 10. 16:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Édesem. A szlovák vértől nem leszel egzotikus. :D

De egyébként még mindig nem értem a kérdésed lényegét... ha barnább akarsz lenni, akkor napozz, ki tart vissza? Az arcberendezéseden nem sokat tudsz változtatni (max. műtéttel, de azoknak mindig mű-hatása lesz, üvölteni fog rólad, hogy nem vagy egy “természetes egzotikus szépség”). Elkezdhetsz komplexebb sminkeket készíteni, amikkel optikailag kicsit tudsz változtatni az arcodon, de ez meg nem hinném, hogy újdonság számodra...

2020. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam h a szlovák vértől egzotikus lennék. Az egyik kedves kommentelő írta h hazai egzotikus lennék, ha szoliznák. Nagyon kevés magyar vér van bennem erre írtam. Senki nem tart vissza ne aggódj te értem! 😂
2020. ápr. 10. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!