Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercing. Vélemények!?

Industrial piercing. Vélemények!?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszettek az industrial fülpiercingek és szeretnék egyet, de bevallom, kicsit félek.

Nektek tetszik, mi a véleményetek róla?

Ha van nektek, akkor mennyire volt fájdalmas, mennyi idejig gyógyult, mik a tapasztalataitok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2020. ápr. 10. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, de én is félek 😅

Szóval bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de engem is érdekelnének a válaszok.

2020. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak van, nagyon jól néz ki. Nem igazán fájt neki, még akkor sem mikor szúrták, pedig nagyon utálja a tűt. És szépen gyógyult, kenegette valami hozzá való trutyival.
2020. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik legmegosztóbb piercing. Vagy imádják vagy egyenesen utálják. Személy szerint én azt gondolom, hogy nagyon király ékszer, én is szerettem volna, de nekem nem lehetett megcsinálni. Barátnőmnek viszont van, nem fájt neki a szúrás, pedig kifejezetten alacsony a fájdalomküszöbe. Rendszeresen fújta Octenisepttel, odafigyelt arra, hogy ne akadjon bele semmibe és hamar meggyógyult:) szerintem semmi okod félni, a piercingekkel járó esetleges fájdalom/ kellemetlenség rövid ideig tart, cserébe viszont hosszú-hosszú évekig lesz egy nagyon király ékszered😁
2020. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, októberben csináltattam, egyszerre egy industrialt, egy helixet és egy lobe-ot. A három közül ez fájt a legjobban, mert ez ugye duplaszúrás és a füled ezen részén elég érzékeny.

De úgy igazán összeszorítod a fogad, és kibírod, ennyi. Gyógyulás: az első 2 nap nagyon rossz volt, utána már jobb lett, aludni csak kb fél év után tudok rajta. De nekem 2x eléggé belekaptak 1-1 buli alkalmával mások, illetve azért kicsit póló, haj beleakadt - főleg a hátközépig érő hullámos hajam, ezek lassították a gyógyulást.


Összességében én imádom, tényleg elég megosztó róla a vélemény, de nem nagyon izgat, nekem tetszik:) Abszolút megérte, viszonylag különlegesebb fülpiercing, de tényleg rendesen kell ápolni, az a fő szabály:)

2020. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éve van meg az én industrialom, a fájdalom nem vészes, nem tart sokáig. (Meg amúgy is, ha izgulsz, az adrenalintól kevésbé érzed a fájdalmat :D )

Egyáltalán nem bántam meg, maximum röntgennél vettem ki, meg ha ékszert cseréltem benne.


A gyógyulási idő nekem tovább tartott, mint a többi porcos piercingemnél. (Egy conch és egy helix piercingem van ezen kívül)

1-2 hónapig nagyon óvatosan kell bánnod vele, főleg fésülködésnél (ha hosszú a hajad, persze :D ) A teljes gyógyulás nekem 5-6 hónap volt, de ne ijedj meg, ez nem azt jelenti hogy addig nem tudsz azon az oldaladon aludni, csak finomabban kell vele bánni, nehogy nagyon megrántsd vagy valami.


Gyógyulásnál Tetrannal kend, az nekem csodákat tett, de a piercer úgyis elmond mindent az utókezelésről :D Ha tetszik, akkor szúrass nyugodtan, szerintem az egyik legmenőbben kinéző piercing :D

2020. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Már szeptember óta nekem is van és a szúrás szerintem bőven elvishető volt, szinte meg sem éreztem.

De a kezelése nálam maga a rémálom, kentem tetránnal és betadinnal és a második hónapban elkezdett szarul kinézni, aztán javulgatott, majd megint csak egyre rosszabb lett. Most ott tartok h ekcémás a fülem és be van dagadva az alsó lyuk, de amúgy egyáltalán nem fáj csak nem túl esztétikus.


Mivel a tetrán is egy kicsit allergizáló anyag kicseréltem egy bioplastra amit tegnap raktam bele. Most venni fogok még teafa olajat mert a külföldi oldalak azt nagyon istenítik, szóval meglátjuk mi lesz.

2020. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 A teafaolaj nekem is segített a makacs orr pc-m folyamatosan begyulladt, de ez gyorsan rendbe rakta mindig. Egy próbát megér :)
2020. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!