Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Online kép csere után miért...

Kornikus00 kérdése:

Online kép csere után miért nem mondják meg a csak hogy rodna vagyok? Miért azt írják helyette hogy 'nem vagy rossz' meg 'nem vagy csúnya' vagy egy lájk jelet raknak és utánna nem írnak? Miért nem őszinték mire jó ez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 22:01
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
A csajok*
2020. ápr. 22. 22:02
 2/48 anonim ***** válasza:
81%
Én megmondom: rodna vagy!
2020. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Akkor neked jó a megérzésed is. De most komolyan miért nem mondják hogy bocs nem jössz be és ne írj tovább?
2020. ápr. 22. 22:09
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak megbántani?
2020. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Mert senkinek se esik jól, ha azt mondják csúnya. És az is lehet, hogy nekik nem jössz he kifejezetten, de ettől függetlenül van aki kifejezetten szépnek fog látni.
2020. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
De pont hogy tudom hogy azért írják, 'nem vagy rossz' stb. mert nem akarnak meg bántani, és hiába nem akarnak, pont azt teszik vele, mert tudom ha tetszem egy nőnek nem ezt írja. De nincs olyan hogy tetszennék valakinek. Eddig még csak 'nem vagy rossz' voltam és az is leszek
2020. ápr. 22. 22:23
 7/48 A kérdező kommentje:
És ha az írom rá hogy 'mért nem mondod meg őszintén hogy nem tetszek?' Akkor meg lehülyéznek és lebolondoznak, vagy annyit írnak 'akkor szia' oké negyen elviselném, ha 1000 nőböl legalább 500-an csinálnák ezt! De mind? Ez szarul esik és nehéz feldolgozom sajnálom!
2020. ápr. 22. 22:28
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Az jobban esne, ha konkrétan azt írná, hogy csúnya vagy, ne írj többet? Valószínű a "nem vagy rossz"-szal jeleznek, hogy nem vagy az esetük és ezzel lezárják a témát, viszont te még visszakérdezel. Egyszerűen csak fogadd el ezt a választ, és légy türelmes, majd csak találsz valakit, aki azt írja, hogy helyes vagy.
2020. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

- csúnya vagy, de nem bunkók, ezért nem akarnak megbántani

- nem vagy csúnya, csak nem tetszel nekik (nem mindenkinek ugyanaz tetszik)

- nagyon nem hozzád hasonló lányokat keresel meg


Ne aggódj, ha itt küldesz képet, megkapod az őszinte véleményt 😁

2020. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Am rondanak se konnyu lenni nagyon sok atlag ember van nem veletlen hiszen szinte minden emberi tulajdonsag eloszlasa haranggorbe alaku fugvennyel irhato le. Pl magassag testsuly stb.
2020. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!