Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Online kép csere után miért...

Kornikus00 kérdése:

Online kép csere után miért nem mondják meg a csak hogy rodna vagyok? Miért azt írják helyette hogy 'nem vagy rossz' meg 'nem vagy csúnya' vagy egy lájk jelet raknak és utánna nem írnak? Miért nem őszinték mire jó ez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 22:01
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
73%
Te nagyon beteg vagy. Félelmetes. Sajnállak.
2020. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Akkor legalább van értelme hogy senki nem vesz komolyan. Legyek az aminek mondtok ìgy legalább elviselhetőbb
2020. ápr. 23. 13:45
 33/48 A kérdező kommentje:
Az a neved hogy 'makifarok' ebből szerinted mire következtessek? És még neked áll feljebb!
2020. ápr. 23. 13:46
 34/48 anonim ***** válasza:
67%
Miért baj az hogy ez a nevem? :D Makifarok...ja hogy neked a farokból egyből AZ jött le...ééééértem. Akkor perverz állat is vagy nem csak lelkibeteg. :D :D:D:D:D:D:D
2020. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Mert a kornikus jobb? olyan mint a krónikus... az pedig elég durva állapot betegségnél.
2020. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

De ezt hogy kell elképzelni? Kiraksz egy képet facebookra és a nő ismerőseid alá írkálják, hogy nem vagy csúnya? Vagy ebben az esetben szelektáld ki a bunkó ismerőseid.

Vagy te írsz nekik és kérdezgeted milyen a fotó? Ebben az esetben szállj le róluk, nem akarnak bunkók lenni

2020. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Nem. Képcsere után írják.

És utánna persze hogy abba marad a beszélgetés hisz hiába írok már akár mit fent vannak, de szarnak le


'Nem akarnak bunkók lenni'

Akkor én már semmi jóra ne számitsak tőlük? Érjem be hogy nem bunkók velem és legyek tőle boldog? Nem csak net vilába hanem amugy se foglalkoznak velem. Én már ne számítsak semmire? Se családra se társra semmire? Nem tudok ebbe beletörődni

2020. ápr. 23. 15:26
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Pedig bele kellene. A stílusod alapján ez van.
2020. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Jelentve lettel, es az elözö valaszodat is töröltek, mert most mar kb erzelmileg akarod itt zsarolni az embereket.

Ahogy mondtam, keress pszihologust/pszihiatert, mert mentalisan nem vagy rendben.

2020. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet?
2020. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!