Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni azon, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Amin most tudok azon változtatok(fogyás), de van egy betegségem, ami elcsúnyít.. Meghát sose voltam az a tipikus szép lány.

(Ha kell küldök képet.)



2020. ápr. 8. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Te vagy a karanténos kérdező?
2020. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő vagyok.
2020. ápr. 8. 15:03
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs se pillám, sosem volt, azzal se érezném jobban magam.
2020. ápr. 8. 15:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyd már! :) Olyan nincs, hogy csúnya. Aki normális határok között, átlagosan "csúnyának" látszik, az általában a többség szépségideálja szerint az csak, de van, akinek meg pont ő jön be.

Aki meg extrém és objektiv módon ronda, az meg csak addig ronda, amig ismeretlen, utána, ha kicsit is megismered, már elkezded a személyiségét látni, és azalapján megitélni, a külsejét pedig elfogadod úgy, ahogy van, és nem gondolkozol rajta.


Előző munkahelyemen volt két nő. Az egyik mindig skatulyából kihúzott koszümös úrinő volt, látszott, hogy ad magára. Cserében viszont egy rátarti, beképzelt, zsarnoki természete volt, éppen a nagy öntudata miatt. Nem volt főnök, mégis addig törtetett, mig szürke eminenciás nem lett belőle, és baromi nagyra tartotta magát, és onnantól csak sakkozott az emberekkel. Vagy utálták, vagy féltek tőle, mindenki smúzolt vele, de senki se szerette.

A másik nő objektivan nézve egyszerűen gnóm volt, púpos, kövér, formátlan, asszimetrikus arccal, egyszerű frizurával, már-már igénytelen ruhákkal. Egy női Kvazimodó. De a jelleme is olyan volt, egy nagyon jószivű, okos, de hihetetlenül szerény, kedves ember, jó humorérzékkel. Mindenki szerette, becsülte.


Nem a küülső a lényeg.

2020. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem tudunk meg semmit.

Ha úgy érzed, hogy csak változással tudnád elfogadni magad, akkor változtass. Fontos, hogy ne az adott, jelenlegi szépségideált tűzd ki céljául, hanem amiben érzed, hogy önmagad vagy.

Ha fogyni akarj, akkor fogyj. Ha a fogaddal nem vagy megelégedve menj fogszabályzásra (nyilván most nincs, de majd...), ha úgy érzed az összhatás rossz, akkor kérdezz meg másokat szerintük miért nem jó. Lehet új fazonú szemöldök kéne.

Persze, sminkkel is lehet korrigálni, fedni, szépíteni dolgokat. Egy profi sminkes biztos meg tudná mondani mit érdemes kiemelni, és hogyan - ebben és természetes szépség párti nem tudnék segíteni.

De egyébként 100%, hogy baj van a külsőddel? Nem írtál kort, de gyanítom tini vagy, olyankor pedig gyakori a testképzavar.

Ha gondolod képet is küldhetsz, talán tudok segíteni privátba inkább.

2020. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Így ezt nem tudom megmondani, ha gondolod küldj képet!

22L

2020. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én kérek képet.
2020. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén és tapasztalat alapján :az önbizalom. Nem számít hogy mennyi sminket vagy kozmetikai dolgot csináltatsz ha fejben nem érzed magad szépnek. Az edzés nekem sokat segített sokkal jobban érzem magam amikor meg van a heti 4 edzés. Meg szerintem a kor is, ilyen 20 fölött egyre kevésbe kezdett érdekelni hogy mit gondolnak rólam.Most már nem érdekel hogy milyen "csúnyán" látnak az emberek amikor kócos hajjal meg egy két pattanással leugrok a boltba, régen csak akkor mentem ha fel voltam öltözve normálisan meg a smink megvolt. Szinte semmi sem változott a külsőmön mégis jobban érzem magam a bőrömben.
2020. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi az a betegség?
2020. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nézzük.
2020. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!