Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez normális tragus piercingnél...

Ez normális tragus piercingnél? Kép lent.

Figyelt kérdés

kedden szúrattam a tragus piercingem, most van szombat.

normális hogy ilyen gennyes? és nagyin fáj.

mivel kezeljem??


[link]



2020. ápr. 25. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
nagyon*
2020. ápr. 25. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nem normális. Nekem mindkét fülemben van, egyikkel sem volt ilyen probléma.


Én betadinenal kezeltem, de az octenisept is jó, az színtelen. És lehetőleg ne piszkáld, ne forgasd.

2020. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de megfog javulni? nemkell kivennem?

van 1 pár piercingem...

( 2 microdermal, 2 nyelv,orr,ínyfék,köldök,meg már vettem ki 1 pár meguntat) mind lassan gyógyult nekem... a nyelvem is és az orrom is volt gennyes..

De azért aggódom. kivenni nem akarom.

2020. ápr. 25. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az "egyszeru" studexem is hasonloan nezett ki. Szerintem felig porcba ment, mert 6 het utan is vannak olyan napok, hogy erzekeny es gennyedzik picit. Szoval szerintem normalis. Nem kaptal apolo folyadekot?
2020. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell kivenni! :) rendbe fog jönni hamar, ne izgulj emiatt. Ha az elejétől fogva rendesen kezelted és tisztítottad volna, akkor nem gennyedzene ennyire. A váladékozás az teljesen természetes, egy bizonyos szintig.


Nekem 9 hónap volt egyébként mind a kettőnél, míg teljesen meggyógyult. Vagyis, hogy nem fájt, és nem gyulladt be, amikor véletlenül belekaptam.

2020. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!