Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi láb borotválás?

Férfi láb borotválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az érdekelne h szerintetek mennyire ciki/gáz és elfogadott egy fiúnak ha le borotválja a lábat ? Leszögeznem h nem vagyok meleg csak egyszerűen olyan szőrös a lábam mint egy majomnak. Amúgy a lábamon és a karomon kívül mindenem borotválom.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm !



2020. ápr. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Hosszú távon olcsóbb és hatásosabb, ha vagy veszel egy epilátort vagy gyantáztatod a kozmetikusnál esetleg ipl vagy lézer


A hülyék véleményét leszarod vagy elkezdesz úszni és arra kened, a normálisakat meg úgyse érdekli

2020. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha itt kiírod, biztosan lesz aki cikinek tartja, viszont a valóságban ez senkit sem érdekel. Nekem is majomszőröm van, ilyenkor kezdem borotválni, de senki sem cikizett miatta. Amúgy férfias alkat vagyok és én sem homár, csak zavar,mert sok.
2020. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki és ki előtt? Az idegenek előtt?

Azokat le kell szharni!

Én több évtízede epilálok és már szinte ki is haltak a szőrtüszők.

Nagyon kényelmes csupasznsk lenni, én az egész testemet epilálom mert elég hamar kezdtem beszőrösödni és a mai modern világban semmi funkciója nincs a szőrnek.

Az őskorban a nők is szőrösek voltak a hideg miatt, de a ruha feltalálása óta ez indokolatlanná vált és ezért ők le is szedik.

Ennek tudatában egy férfinek miért is kéne szőrtakaró nyárra főleg ha a hiúbb típusok boxerben és térdig érő “rövid” gatyában rohasszák magukat.

2020. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gozarusan válasza:
100%

Szia :D!

Én egyszer leborotváltam a lábam mert kíváncsi voltam milyen. Megmondom őszintén nagyon kellemes volt...otthon...egy ideig. Hogy miért? Mert egyrészt, egy idő után elkezdett visszanőni és nagyon bökött, meg természetesen cikinek vettem én is, ezért csak hosszú gatyát vettem fel NYÁRON, ezért még jobban bökött xD. De egyébként egész egyszerűen az van amit teremtesz, tehát: nem kell, hogy ciki legyen ha úgy fogod fel. Számomra teljesen normális, ha valaki cikiz, ne figyelj rá.

2020. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szőrös nem tartom gaznak. Ha valakinek csak kicsit az akkor nem értek vele egyet, de mindenki csinálja ami neki jól esik:)
2020. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!