Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok állvonal feltölt...

Tapasztalatok állvonal feltöltéssel? (Hyaluron)

Figyelt kérdés

Nem tudom a magyar nevét, a “jaw filler”-re gondolok, amikor feltöltik hyaluronnal az áll vonalát, hogy csontosabbnak tűnjön. Valaki közületek csináltatott már ilyet? Ha igen, hol? Mennyi idő alatt szívódik fel?

Nincs tokám, vékony vagyok, csak kicsit kerekebb az arcom formája, mint ahogy én azt szeretném.


2020. máj. 1. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szűz anyám, de sok eszed lehet.
2020. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért is? Ez egy népszerű eljárás, ennyi erővel annak sincs sok esze, aki befesti a haját. Az eszemmel kapcsolatban meg ne vonj le messzemenő következtetéseket, szinte biztos vagyok benne, hogy iskolázottabb, műveltebb vagyok nálad.

Valóban jobban jártunk volna, ha szűz marad az anyád!:)

2020. máj. 1. 11:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Majd csatolom mindjárt a diplomáimat neked, te szerencsétlen🙂 Minek okoskodsz olyan témában, amihez nem értesz?

[link]

Erről beszélek. De továbbra is azokhoz szól a kérdés, akiknek van tapasztalata vele.

2020. máj. 1. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez a valaszreakcio nem eppen az iskolazottsagodra utal, ha pedig mégis te lennél dr xy akkor pedig tényleg igaz a mondás, miszerint a diploma nem ad intelligenciat....
2020. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!