Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz csak részlegesen szőrtelen...

Gáz csak részlegesen szőrteleníteni? 32F

Figyelt kérdés

Már 10 éve szőrtelenítem a hónaljam, mellkasom és hasam. Viszont rájottem, hogy öregszem, szőrösödik a hátam. A nyár elején általában a szőr kiszőkül a karomom és lábamon azzal nagyon nem foglalkozom. Aránylag izmos vagyok és szállkás, tehát előnyös ha nem vagyok szőrös... Eddigi barátnőimnek is így tetszettem. Illetve kényelmesebb is.


Sajnos a hátamat nem nagyon tudom hatékonyan borotválni... A kérdésem egyszerű, gyantáztassam le és elől elintézem magamnak?! Vagy me foglalkozzak a kis szőrszigetekkel?


Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.



2020. máj. 9. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha elől szőrtelenítesz, akkor a hátadon tuti ne hagyd meg a szőrt.
2020. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez a helyes. De az nem gond hogy karom lábam szőrös?! Ha kiszőkül alig látszik.
2020. máj. 9. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából én csak a hátam gyantáztattam, meg a karom kb könyékig. Mellkasom azt nem. Kezem, lábam, fenekem az továbbra is szőrös.
2020. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az aktuális barátnődön kívül nagyjából senkit sem érdekel, mennyire vagy szőrös.
2020. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fordulj meg, menj oda a falhoz és mond el neki ezt a választ, mert kb annyira érdekel mint azt a falat.
2020. máj. 10. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak gáz,de nevetséges is.

Én teljesen epilálok mindenhol. Piszok jó érzés csupaszon és higiénikus.

F

2020. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6-os, igen valóban. Csak megerősítés kellett.
2020. máj. 10. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ahogy jól érzed magad. Persze ha mindenhol egységesen szőrtelen vagy az esztétikusabb, de ha a lábadon alig látható akkor nem gáz.


Én mindent borotválok magamon. Sokkal jobb érzés csupaszon. :)

2023. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!