Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan lehet jó mínőségű...

Honnan lehet jó mínőségű PolyGel-t rendelni?

Figyelt kérdés

Sok külföldi oldalon lehet találni, de sajnos nem tudható, hogy melyik megbízható mind szállítás illetve mínőség tekintetében. Régóta keresek egy olyan "kit"-et amiben nincsen LED-lámpa. Szeretnék egy olyan szettet rendelni ami tartalmaz gélt, ecsetet és a műanyag köröm alapokat.

Köszönöm a válaszokat, véleményeket!



2020. máj. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Én inne rendeltem. De maga a polygél nem jött be, le esett 3nap után, nem tudom másnak h maradt fent :/

2020. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

#1!

Pl úgy marad fent másnak, hogy nem gagyit vesz. Én vállalkozóként ilyet dísznek se vinnék be a szalonomba. Ez egy olyan szakma, ahol a minőséget meg is kell fizetni. Nekem kialakult vendégköröm van, nem azért fogom írni, amit írni fogok, mert az zavar, hogy megcsináljátok magatoknak és nem hozzám ültök be, stbstb. De pont ezért nem értek egyet az "otthoncsinálósdi" megoldással, ez tényleg egy szakma, amit tudni kell! Oké, én is tudok finomat sütni cukrász végzettség nélkül, láttam már otthon szinte tökéletesen elkészített körmöt is végzettség nélkül. De ritka az, hogy otthon kreáljon magának bárki jó körmöt szar alapanyagokból. Az egyes által linkelt "csak" 7000, 13 ezer helyett, ja jó vicc. Jó kis lehúzás. És meglepő, ha nem marad fent, ahogy a wishes zselé sem, meg ez meg az a baj.

1-es válaszoló, azzal pl tisztában vagy, hogy hogyan kell a körmöt helyesen előkészíteni, hogy kell előkészítő folyadékat hasznni, mikor kell a savas és mikor a savmentes primer? Vagy hogy az akrilzselét, azaz polygelt sok műkörmös sem használja, mivel ez egy újabb építési technika, amit egyébként okj-n sem oktatnak, csak külön technikai képzésen, sok körmös pedig nem tud vele dolgozni, mert nem megy neki, nem esik kezére?

Te pedig megrendeltél egy gagyit és csodálkozol, ha 3 nap alatt leesik. Megsúgom, van vendégem, akinek 10 hetet bírt ki, az S-es méretre akrilzseléből elkészített köröm, most karantén időszak alatt! A titok, hogy másnak hogy maradt fent, abban rejlik, hogy megtanultuk a helyes előkészítést, az évek alatt tanultunk sok mindent a saját kárunkon, így tapasztalatra tettünk szert és mert nem kevés pénzt áldozunk MINŐSÉGI, nem kínai alapanyagokra.

Arról nem beszélve, hogy az egyes által linkeltben nem látok folyadékot sem a gelhez. A lámpa kitudja hány wattos.

Mondom, engem az sem zavar, ha valaki otthon kreálja a körmeit magának, csak annak legalább legyen arról fogalma, mit csinál és ne ezen spóroljon már...vagy ha igen, akkor nem kell meglepődni, ha hamar pottyan le a köröm. :)

Kérdező, neked pedig amit ajánlok, hogy egyértelműen normális helyről vegyél, hisz ahogy írtad is, kitudja milyen a minősége, ha külföldről veszed. Rengeteg magyar oldalon is van, nem 1-2 márka árul akrilzselét, szerintem bőven van választék. A tipel történő építés pedig közel nem olyan jó buli, mint videóban látható..

2020. máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Èrdekes èn is èpített zselèvel megtudom magamnak csinálni, nem esik le, nem levegős. De nèmely " szakma beli" meg olyan csúnyára csinálja hogy èn szègyelltem azt mondani h nem fizetem ki. Gyakorlás...

Van aki otthon magán csinálósba jobbat tud, mint aki fizet a " jó kitanulásèrt"

2020. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Akkor olvasd el mégegyszer, amit írtam! 😊

"Oké, én is tudok finomat sütni cukrász végzettség nélkül, láttam már otthon szinte tökéletesen elkészített körmöt is végzettség nélkül." Ezt írtam.

Senki nem mondta, hogy aki otthon magának készíti, az csak szar lehet. És azt sem mondtam, hogy a körmösök egytől egyig csak jót csinálnának. 😊 Önmagában semmit nem jelent az okj-s végzettség, azon kívül, hogy a vállalkozóit ki lehet váltani, egyértelmű, hogy sok körmösnek nem is való a szakma, mert nem adja szívét-lelkét bele.

És igazából itt nem is az épített zselé volt a lényeg, hanem a polygel. Linkelve lett egy full pénzlehúzós cucc, amihez a kellő anyagokat sem biztosítják. Én még azt sem ítélem el, aki magának készíti otthon, csak én amellett pártolok, hogy legalább normális cuccokkal legyen megcsinálva az a köröm! Jó és minőségi alapanyagokból, ami viszont többe kerülhet, mint a gagyi kínai! És lehet, hogy valakinek az innen-onnan, külföldi oldalról (olcsón) berendelt zselé, porcelán, akrilzselé is hiperszuper, csak épp kitudja mi van benne. Gondolom, külföldről berendelt gyógyszert, vitamint sem vennének be azok, akik az olcsó műkörmös cuccok mellett pártolnak, mert kitudja abban is mi van. Azért, mert a műkörmöt a körmödre építed, nem azt jelenti, hogy semmi gond nem lehet olyan alapanyagtól, amiben kitudja mi van és milyen a minősége. Ez lett volna az előző hozzászólásom lényege is, hogy semmi értelmét nem látom, hogy magának csinálja valaki és spórol rajta. Csak egy tégely zselé is mennyi időre elég egymagunknak, akkor nehogy ne lehetne már kiadni egy normálisra, minőségire azt a 3000-et, utána nem kell minden alkalommal újat venni.

2020. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia,meg rendelted vègül?
2020. dec. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!