Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok egy ismeretlen izmos...

A lányok egy ismeretlen izmos fiúnál miért asszociálnak csupa negatív dologra?

Figyelt kérdés

Aki izmos az biztos hülye, meg mindenkit csak le akar fektetni stb.


Lehet, hogy egy irodában ingben, meg nyakkendőben szellemi munkát végez és szabadidőben sportol is, mert jól esik neki a mozgás és, hogy megmutathatja magát. Kitartó, céltudatos szorgalmas és hónapokig/évekig küzd a céljaiért. Ezek szerintem jó dolgok, de mégse ez az első gondolata a lányoknak.


2010. júl. 29. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ha én látok egy csodás testű izmos pasit max. annyi negatív jut róla eszembe miért nem az enyém. Imádom a széles vállú izmos fiúkat:)

22L

2010. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ha mondjuk munka után felvesz egy izompólót, vagy valami az alakját jobban mutató ruhát egyből negatív dolgokra gondolnak, nem? Hogy mit feszeng az izomagyú, meg biztos csak "azt" akarja megy meg ilyenek.
2010. júl. 29. 17:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem aki meg igen 90% azért mert sose volt olyan pasija. Nem hiszem h valakinek jobbam tetszik egy sovány vagy pocakos szőrös mint egy szép testű férfi. 1. voltam
2010. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor megtaláltam a kivételt, de írjanak mások is. :D
2010. júl. 29. 17:27
 5/14 anonim ***** válasza:
gondolom te vagy az izmos pasi azért még annyit hozzá tennék hogy sok az ilyen kérdés de mégis olyan kevés az egyedül álló leírásodban szereplő pasi:P:P
2010. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem rí le róla a tipikus "ki ha én nem" feeling,akkor szerintem nem nagyon gondolnak róla ilyeneket
2010. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kevés lenne, csak a hangadókat te nem feltétlenül látod, vagy veszed észre. Ott mennek el melletted szép csödnben az útcán... :P
2010. júl. 29. 17:38
 8/14 A kérdező kommentje:

"ha nem rí le róla a tipikus "ki ha én nem" feeling,akkor szerintem nem nagyon gondolnak róla ilyeneket"

Ezt definiálnád pontosabban? Egy farmer izompoló, rövid haj, semmi ékszer, tetkó. Ez már "ki ha én nem"?

2010. júl. 29. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a baj h csendben elmennek....:P:D:D
2010. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ez a baj h csendben elmennek"


Szerintem, aki az útcán csakúgy leszólítgat az olyan is, nem komoly, de ez csak az én véleményem. :) Én mé életemben nem szólítgattam le idegenek, nem volt rá szükségem. :P

2010. júl. 29. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!