Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltem egy géllakkot még...

Rendeltem egy géllakkot még régebben de nem tudom használni mivel nem köt meg . Simán le lehet törölni 10 perc lámpázás után is és csak egy nagyon pici réteg marad meg ami kb annyi mintha semmit se csináltam volna vele. Mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés
UV/LED lámpám van 18W-os. Minden más lakk megköt benne szóval nem hiszem hogy a lámpával lenne a gond. A lakk márkája valami pink star nails és elvileg magyar gyártóktól van. Nagyon tetszik a színe csak azért sajnálom kidobni. Egyébként körmös vagyok kb fél éve és mindent úgy csinálok ahogy kell.

2020. máj. 21. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Körmös vagy és 18 wattos lámpád van? Szalonban dolgozol vagy hobbiból csinálod ismerőseidnek? Egyébként 18 wattos UV/led tudtommal nincs, az csak simán UV. Nem lehet, hogy az a gond?
2020. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hobbiból csinálom. De pedig uv/LED. Még direkt meg is néztem a dobozán. Nem hiszem hogy az lenne a gond mivel irtam hogy minden más normálisan köt. Esetleg lehet veszek egy másik, erősebb lámpát és hátha jo lesz...
2020. máj. 21. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

1-es. Hogyne volna 18 UV/LED egyszerre, nekem is olyan van.

Meg kell kötnie , föl rázód előtte? Sosem volt ilyen problémám, de nekem Shell lakk és Crystal termékeim vannak, sőt a wishről is rendeltem az is tökéletes mind.

Régi a lakk szerintem.

2020. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írjátok már le a márkáját, legyetek szívesek! Én beütöttem Google-ba, hogy 18 wattos UV/led lámpa, de az égvilágon nem találtam ilyet! Csak UV-ban. Illetve olyat, amiben 18 led van, DE amellett xy UV is, így összegességében 48, 72, stb wattosokat dobott ki.
2020. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Tessék ez az a lámpa ami nekem van.

2020. máj. 21. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben nekem csak az furcsa, hogy más, nagyobb márkáknál UV/led lámpa miért nincs 18 wattos...? Amikor minden van a felhozatalban.

Na mindegy, érdekes!

2020. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!