Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretitek ha valaki Segít...

Szeretitek ha valaki Segít mondjuk sminkelni vagy keszulodni?

Figyelt kérdés

#Szereted-e?
2020. máj. 21. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Neha talán
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen:D
2020. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet abban segíteni? Ha valaki mondjuk 100%-ban kisminkel, akkor ok, egyébként inkább akadályozni lehet.
2020. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek a második válaszolóval. Ha te csinálod a saját sminked vagy a hajad, és más ott ügyetlenkedik, próbál segíteni, az csak akadályozza az embert. Szóval vagy teljesen megcsinálja valaki a hajam vagy a sminkem, de nem bírom, ha valaki ott próbál segíteni, miközben magam sminkelek.
2020. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha poénból élvezem ha kisminkelnek a sminkmániás barátnőim, vagy ruhatanácsokat adnak, mondjuk egy buli erejéig. De állandóan, vagy fontos eseményre semmiképp nem örülnék neki. Pont most olvastam valamit Kate Middelton stylist-járól, magamban rögtön arra gondoltam, hogy ha nekem ennyi pénzem lenne, tuti nem alkalmaznék stylist-ot, imádnám, hogy korlátlanul megvehetném a sminkeket meg a ruhákat, amik NEKEM tetszenek.
2020. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max akkor ha sminkes sminkel ki,aki sokkal profibb már mint én,én nen vagyok kezdő sminkes hisz tudom melyik termék mire jó, nagyábol természetesen tudom őket alkalmazni,van még mit fejlődnöm de inkább halado szinten vagyok, hajba abszolut jo ha segitenek mert ahoz nem értek a hajban elég béna vagyok,kifésülés, ápolás,enyit tudok :D de ilyenek hogy formázás, besütés, hajdfodrászat nem igazán hétköznap suliba legtöbbször kiengedve hordom,vagy ritkábban lófarokban és kb enyi,öltözékben ha egy jó sytlist a sajat stilusomhoz és hozzam illő darabokat választja akkor rendben van,szóval igen örülnék ha hozzá ertő ember segitene de amugy nem mert csak hátráltat.
2020. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!