Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aliexpressrol tudnátok mondani...

Aliexpressrol tudnátok mondani olyan gél lakk márkákat ami bevált nektek, nem olyan drága és hamar meg is érkezett?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2020. máj. 23. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy konkrét márkát nem tudok mondani, de annyit tanácsolnék, hogy amikor Alin keresgélsz, mindig nézd meg, hogy hányan rendeltek az adott eladótól, illetve, hogy hány csillagra pontozták. Minél többen rendeltek tőle és minél magasabb a pontja, annál jobb, valószínű jó a terméke.
2020. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ha jól emlékszem egy alis Facebook csoport körmösöknek(vagy akik körmöznek) ott a venalisat és talán a rosalindot dicsérték.

Nekem az egyetlen márka amit mertem rendelni az a UR sugar nevezetű, de ne a műanyag verziót a régi fekete üvegesből vannak jók! :)

Sajnos az hogy mikor érkezik meg elég kiszámíthatatlan manapság :( Van hogy 2 hetet ülnek rajta itt Magyarországon úgy hogy csomagkövetéssel látod hogy másfél hét alatt már itt volt az adott termék.

2020. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég sokat teszteltem, mind rendben van.


Rosalind

Rban nails

Nail vision

Mordda

99mshing

Meet across

Vernalisa

2020. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!