Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki már esetleg rendelt...

Aki már esetleg rendelt aliexpress-ről sminket mondjuk rúzst, korrektor palettát, szempillaspirált vagy alapozót az megtudná mondani hogy nem okozott e semmit az arcán száján stb?

Figyelt kérdés

Ha márka nélküli korrektor palettát akkor jó volt e nem lett e semmi stb..:)

Köszi :D


2016. jún. 27. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebay- de szerintem a lényegen nem változtat :)

Alapozót BB/CC krémet soha nem rendelnék ilyen oldalakról mivel meg a középkategóriás drogériában kapható termékekre is húzom a szám, hogy kell-e a bőrömnek ilyesmi..

A 15 színű kontúrpalettát volt szerencsém használni barátnőm által. Nem lett semmi bajom(nyílván) de a textúrájuk elég zsíros megfelelő szivacs vagy ecset nélkül eldolgozhatatlan.

A szempillaspirál szintén tabu VISZONT a krémes highlighter (shimmer stick néven fut talán) eszméletlen jó :)

Rúzsokból a MAC hamisíványokat és ezek kistestvéreit nagy ívben kerüld el.. Használni nem de látni láttam már belőlük és hulladék!!

A folyékony matt rúzsok elmennek

2016. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is abba a hibába estem hogy elcsábultam a jo ebayes olcsó sminkek iránt vettem korrektor palettát , repilka smink palettákat, pirosítókat . Nem lett tőlük semmi bajom szerencsére m de a minőség nagyon silány szóval én is abba hagytam a használatukat , most inkább drágább smink oldalakról rendelek . Nem éri meg azokat megvenni hidd el !
2016. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :D

Sokat segítettek :D

2016. jún. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!