Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy fitness csaj...

Milyen egy fitness csaj feneke? Mennyivel másabb mint egy normál fenék? Olyan szívesen megfognám egy ilyen nő fenekét, csak nő vagyok

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keményebb, feszesebb, nem olyan puha, plötyi. De csak feltételezem, mert én is nő vagyok, ám sajnos annyira vékony, hogy nekem gyakorlatilag nincs is.
2020. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
Oh egy olyat én is szívesen fognék, bár én nem nő vagyok
2020. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Kemény.


De miért nem fogjátok meg? Én megkértem az edzőlányt, hogy megérinthessem a hasán a kockákat és a fenekét, nem letapiztam, csak megfogtam. Nem vette zokon.

2020. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg is kérem, ha lesz rá alkalmam :))

Tényleg kemény? de olyan full kemény?

2020. máj. 25. 13:23
 5/7 anonim válasza:
39%

Ez amúgy a genetikán is múlik :D de volt alkalmam olyan csaj fenekét megfogni aki napi szinten kondiba járt vagy valami fárasztóbb sportot űzött amikor nem kondiban volt :D az az érzés isteni volt :D olyan kemény, feszes és csodás feneket eddig csak egyszer láttam/fogtam :P


Ps. Pasi vagyok

2020. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Jó kemény, feszes.
2020. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszus fhasza, mi van itt...
2020. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!