Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék septumot, de kérdése...

Szeretnék septumot, de kérdéseim lennének vele kapcsolatban. Mikor lehet befordítani, stb?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szúrná, aki ért hozzá. Pc-t már néztem, 1200ért meglenne, csak kéne még tű, fertőtlenítő, meg érzéstelenítő, de nem tudom hogy hogy juthatnék ezekhez hozzá. A tű még oké, de a másik kettő? Ki jönne 2ezerből? És ha nem tudok érzéstelenítőt szerezni, akkor mennyire fáj? Túlélhető? És a szüleimet még nem szeretném beavatni, tehát az lehetséges lenne, hogyha szúrnák, és utána pár órával be is fordítanám? Nem lenne belőle gond, hogyha nagy részben belenne fordítva, és csak ha egyedül vagyok akkor ki? Egy friss piercingnél ez még baj lehet? Válaszoljatok pls:)
2010. júl. 30. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, hát fertőtlenítőt biztos tudsz venni patikában, kb 500 és 2000 ft között mozognak, és érzéstelenítőt is biztos tudsz ott venni, meg kell kérdezned. hát én rendes piercerrel csináltattam, először nem nagyon akart használni érzéstelenítőt, mert ugye orrüregből ha levegőt veszel veszélyes lehet ha lejut a tüdőbe meg ienek, de aztán megigértette h szájon veszek levegőt és akkor adott. azt mondta hogy az emberek szokták bírni, én kis érzéstelenítővel meg sem éreztem, komolyan az ajakpc-m jobban fájt. ja nem tudom tudod e, de könnyezni fogsz amikor szúrja, mert vhogy a könnyezés beindul :) na a helyzet nálam is ugyanez volt, szülők bevonása nélkül. és a szurás után rögtön ki-befordítottam kipróbálni és nem volt vele semmi gond, de csak óvatosan. figyelj arra hogy elég kicsit legyen az ékszer, hogy beférjen. nekem kb egy évig meg volt, folyton ki be fordítgattam és semmi baja nem lett tőle, de tényleg óvatosan csináld, főleg azért mert iszonyatosan érzékeny lesz az orrod, még hónapokkal később is. nekem volt olyan h 3 hónappal később vki véletlenül alulrol megütötte az orrom táncon és nagyon fájt. hát remélem segítettem :)
2010. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, ez a másik problémám, mert elég kicsi orrom van. és voltam nemrégiben piercingesnél, és nézegettem őket, de a legkissebb túl kicsinek tűnt, amit kinéztem meg azt hiszem 7es vagy 8as, és jónak tűnik, csak félek hogy nem jó.. de köszi a segítséget, bízom benne hogy túlélem!:>
2010. júl. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!