Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a lány alakjáról?

Mi a véleményed a lány alakjáról?

Figyelt kérdés

A párom szerint pont jó, szerintem még kellene fogynom, és a barátnőm szerint is. Van, aki azt mondja gebe. Na, akkor milyen is? Ha akarjátok 10-es skálán lehet értékelni. Most 50 kg vagyok, akkor lehet +2kg, egy pár kg mindig inog rajtam, ami a csípőmre megy általában.

[link]


[link]


2010. júl. 30. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Az eszem megáll... Miért akarsz fogyni? Nem vagy dagadt, nem csüng a hájad, jó alakod van. A pasid majd örülni fog, ha a lapos melledet, meg a lapos fenekedet markolászhatja.
2010. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Pont jó, ne akarj fogyni, se hízni :)
2010. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

:) Ő is ezt mondja.

Nem tudom miért. Az az igazság, h ez is kemény munka ára, mert kövérebb voltam, és most nem tudok megállni. Ha 55 kg vagyok, már kiborulok.

2010. júl. 30. 21:31
 4/24 anonim ***** válasza:
jó ez,nem kell fogynod
2010. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Igen, azt hiszem, ez kezdődő anorexia...
2010. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem. Először én is ezt hittem. Komolyan. De amikor 50 kg vagyok, akkor jó, ha hízok, akkor többet sportolok, h megint annyi legyek. Mikor lefogytam 47 kg-ra, az nem tetszett, vissza 50-re. Szóval, amit akkor láttam a tükörben, nem tetszett, csont, és bőr, viszont, ilyenkor meg, nem tudom, soknak látom, de csak néha. Egyszerűen van olyan nap, amikor felveszek csinos, szűk ruhákat, máskor, meg nem, mert nem látom magam csinosnak benne. Egyszer így, egyszer úgy.
2010. júl. 30. 21:38
 7/24 anonim ***** válasza:
nyugii már. tök jól nézel ki. ne ess bele a "fogyi-rémbe" (én így hívom ezt az állapotot, amikor túl sokat akar fogyni vlki) csinos vagy ;)
2010. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nehogy fogyózz! Nagyon jó alakod van, szerintem ez így jó!
2010. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyébként!

Ha valaki erre is tudja a magyarázatot, h egyik nap így, másik nap úgy érzem, arra is adhat tanácsot, h miért van ez?!

2010. júl. 30. 21:45
 10/24 anonim ***** válasza:

az első képen a fejtől meghaltam a röhögéstől

amugy sztem jó alakod van, ne fogyózz

2010. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!