Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a képen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a képen látható lány alakjáról?

Figyelt kérdés

[link]

A fotó nem túl jó minőségű, de nagyjából kivehető mit kell rajt nézni. :)

Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 22. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
tetszik , sexy
2011. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csinos, felpróbálnám. :)
2011. márc. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

a segge nem valami jó, a melle sem lehet valami nagy, az arca egész jó, azért egy este erejéig megtömködném.


21F

2011. márc. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nagyon bájos lány

ezt akartad hallani hisz te vagy nem?

persze pasid is van de kiraktad a képed hogy nyáladzon itt mindenki a hapsidnak meg hízzon a mája látván mennyire irigyek a csajára

2011. márc. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Számítottam rá, hogy lesz ilyen válasz is. Nos, nem... Semmiféle pasi máját nem próbálom hizlalni, és nem akarom azt hallani, hogy bájos vagyok, ha nem így gondolják.

Egyszerűen kíváncsi voltam/vagyok mások véleményére, így ismeretlenül, hogy vaj' mit gondolnak mások rólam így "első stírre", minekután a közelmúltban viszonylag sokat változott az alkatom. Azért köszönöm a válaszodat.

2011. márc. 22. 00:51
 6/20 anonim ***** válasza:

azt komolyan is gondoltam hogy bájos vagy


azt viszont szintén megalapozottan hiszem hogy aki nem elégedett magával annak eszébe se jutna feltenni magáról képet ide.voltaképpen sztem te nem véleményt kérsz hanem megerősítést vársz arra hogy jó az alakod-a többség minden bizonnyal osztja majd ezt

2011. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nagyon jól néz ki a lány, s épp ezért sajnálom, hogy a fotó nem jobb minőségű ennél.

Magyar lány, úgyhogy természetszerű, hogy csinos és szép. :-)

2011. márc. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kicsit csalóka a kép, mert félig oldalazva vagy rajta, de tetszik amit látok. szerintem jó alakod van.
2011. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, hogy nem vagy az a kimondott modell alkat, de azért vigyázol az alakodra. üdv, 23f
2011. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyami nyami!:)Te vagy a képen?Szeretkeznék veled...:)
2011. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!