Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borotválkozás után kipattogtam...

Borotválkozás után kipattogtam, és nem múlik el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kipattogtam, az nagyjából elmúlt. És lettek ilyen nagyobb piros foltok, valamelyik pattanásszerű. Már vagy 2 hete volt, és még mindig piros, van vagy 4 folt ami nagyobb, és több kisebb. És nemtudom mivel kenjem le, mert június végére muszáj jónak lennie. (bikinivonal)

2020. jún. 6. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszeresen kell bőrradíroznod borotválkozás előtt és utána rendszeresen.

Én pl ha esetleg ég vagy hasonló akkor ilyen stift Rexona dezodorral (nem golyóssal) szoktam bekenni nekem az szokott segíteni. De YouTubeon sok videó van ahol még rengeteg jó tippet lehet találni.

2020. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 10. 22:03
 3/3 anonim válasza:
Nekem ilyenkor a Hydrophil-es mosakodás és különböző bababőrre való krémek (pl. Sudocrem, Johnson’s) nagyon sokat szoktak segíteni, hamar elmúlnak a pattanások.
2020. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!