Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lábamon csúnya hegek vannak...

A lábamon csúnya hegek vannak mert régebben kipattogtam a borotválkozástól és kikapartam őket, itt a nyár és szeretném hogy szépek legyenek a lábaim. Tudtok-e olyan modszert vagy krém et amitol megszépülhet a lábam? (pl testapolo vagy hasonló kencék)

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrradírozd hetente kétszer és fürdés után kend be magad babaolajjal és úgy törölközz meg.
2014. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha borotvát használsz akkor meg mindenképpen használj borotvahabot vagy zselét... a pengéje legyen éles.
2014. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hegekre AHA savas hámlasztó kencék a hatásosak. Vagy dermarolleres kezelések. Más nem igazán. De mivel gyakran nem szabad használni egyiket sem, így nem hiszem hogy idén nyáron helyre fog jönni már. Hamarabb kellett volna ezt elkezdeni kezelni.
2014. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is heges a lábam,de nem borotvától,hanem sebektől!Én a gyümölcssavas hámlasztást tudom ajánlani.(kozmetikusoktól kérd)Én is ki fogom próbálni most nyáron.Ja és körömvirágkrémet is használj,halványítja!+AHA hámlasztó
2014. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!