Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni férfi hideggya...

Hol tudok venni férfi hideggyantát? Sehol sem találok

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak az x-epiltől találtam férfiak számára hideggyantát, viszont egy online üzleten kívül semmilyen drogériában/üzletben nem találom a kínálatban. Valaki tudna ajánlani hol tudnék találni személyesen üzletben (és nem online üzletben).

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 9. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg tudod fogalmazni, hogy mi a különbség a férfi meg a női gyanta között!?:D miért csakis kizárólag a férfi jó?
2020. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
X-epil hideg gyantát használtam mindig is férfiként sosem néztem, hogy mi van ráírva. Rossman és DM mindig tart a polcain.
2020. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A férfiak szőrzete különbözik a női szőrzettől, feltételezem ha létezik a két nemre külön gyanta (már pedig létezik), akkor az összetevőkben is van különbség (bevallom, az összetevőknek külön nem olvastam utánna).

Kettes válszoló, köszönöm a válaszod, ki fogom próbálni akkor én is a 'női' gyantát, mert pl. DM-ben sem találtam sehol férfi verziót.

2020. jún. 10. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet, én vagyok lemaradva. Bocsi. :S
2020. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Angol boltokban látok neten, de még a gyár saját, magyar webshopján sem látom.



"X-epil for men"-re keress Google-ben

[link]

[link]

Másik 5 webshopot láttam, amiben már nem kapni.

Se ki tudja ezek a noname webshopok mennyire megbízhatóak?


"Veet for men" több helyen kapható. Esetleg arra is keress rá.

2020. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem rosszindalutból írom, nem szeretnélek kioktatni, csak nem tudom mennyire vagy otthon a témában.

Én nőként sokat kísérleteztem szőrtelenítéssel, nagyon erős, fekete szőrszálaim vannak. A hideggyanta kb semmit nem használt, a szőrök egynegyedét sem szedi ki és még jobban is fáj hozzá. Azt ajánlom hogy meleggyantát vegyél vagy cukorgyantát, megéri a macerát mert sokkal hatásosabb és kevésbé fáj, irritál. Az x-epilnek van cukorgyantája de már az isana is csinált gyakorlatilag cukorgyantát csak van benne pár adalékanyag ezért csak meleggyantaként árulják és az olcsóbb is és talán még könyebb is felmelegíteni, használni mint az x-epilest.

Remélem megfogadod valamennyire a tanácsomat, ha mégis hideggyantát keresel akkor az x-epilesen kívül én se tudok mást mondani, de szerintem a plusz parfümön kívül amit beleraknak nem hiszem hogy van különbség a férfi és női gyanta között, legalábbis összetételben, max marketing.

2020. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válászt, nagyon hálás vagyok!
2020. jún. 12. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:

5.

A csantacsík hova való?

2020. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!