Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek a...

Lányok, mi a véleményetek a szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés

16 éves leszek nem sokára. Anyukám nyolcadik osztály végén engedte meg a szőrtelenítést, de csakis kozmetikusnál gyantával, majd átálltam epilátorra. Eddig a combomat még soha nem szőrtelenítettem, és nem is nagyon szeretném (viszont néha gondolkodtam rajta, hogy kéne).

Szerintetek ez ennyi idősen természetes, vagy csak én gondolom rosszul? Nagyon kibeszélnének/kinevetnének emiatt?


2020. jún. 14. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Tesóm 12, és már ő is borotválkozik, mert elég erős szőre van. Ha nagyon látható a szőr a combodon akkor szed le, de ha nem észrevehető szerintem felesleges. Akkor utána erősebb lesz ott a szőr és folyamatosan kell ott is szőrteleníteni. Egy lány, legyen ápolt nem túl szép ha szőrős a hónaljad vagy a lábad.
2020. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves koromban kezdtem hónaljgyantával, majd 15 lettem, mire a combomat is elkezdtem szőrteleníteni. Közben szép sorjában mindent. Ha téged nem zavar a combodon a szőr, vagy alig látszik, (nekem sajnos eléggé sötét...) akkor felesleges. Nem tudom, milyen mostanában a helyzet cikizés terén, rég voltam 16, de úgy gondolom, a korosztályod már komolyabb ezen a téren, és elfogadja, hogy az ember szőrös...
2020. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én is korán kezdtem, eleinte borotvával és aztán álltam át az epilátorra, nekem valamiért a gyanta nem vált be. Viszont nem hinném, hogy rosszul gondolkodsz, én úgy gondolom, egy igényes lány legyen szőrtelen, ápolt.

Nem hinném, hogy ezért bárkinek van oka kinevetni vagy kibeszélni. Ami a combod illeti, nekem van olyan ismerősöm aki 24 évesen sem szőrteleníti a combját, én sem szoktam mert világos színű a szőr a hajam miatt.

Semmi okod ezen aggódni, szerintem pozitívum.

2020. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!