Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok OLCSÓN körömreszelős...

Hol tudok OLCSÓN körömreszelős gépet venni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami inkább pedikűr gép (pici fejek vannak hozzá, amik válthatóak). Reszelni szeretném vele a körmömön lévő zselés lakkot. Inkább igazításra használnám.

Olyan boltokat mondjatok légyszi, ahova be tudok menni (szóval nem online webáruház). Olcsó alatt ilyen 5000 vagy az alatti árakat értek.:D

Nem baj ha gagyibb, mert ezt csak kísérletezés szempontjából veszem, szóval minél olcsóbb, annál jobb.:D Csak nincs lehetőségem rendelni online, pedig tudom, hogy ott kaphatóak a legjobb áron.:/



2020. jún. 15. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ázsia centerben bármelyik körmös boltban kapsz.


Neten rendelés miért nem opció? 14 napod van elállni.


Arra készülj fel, hogy ennyi pénzért olyat tudsz venni, ami semmire nem jó. Normális, használható csiszoló fejnek 3-5000 Ft darabja.

2020. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szüleim nem engedik a netes rendelést sajnos és saját bankártyám pedig nincsen:D

A semmire nem jó alatt úgy nullát értesz?:/

Mert nekem nem kellene nagy teljesítmény, csak igazítani szeretnék rajta. Pl ha valahol egy picit egyenletlen, akkor ott csak a tetejét megreszelném, vagy annál a "holdacska" résznél szeretném a zselé szélét igazítani, illetve a zselés körmöm hátulját szeretném picit csiszolni, hogy ne egyen göröngyös.

Szóval a bőr és a teljes zselé leszedését nem azzal tenném. Szerinted a fentebb felsoroltakra alkalmas lehet a gép?:/

2020. jún. 15. 14:38
 3/17 A kérdező kommentje:
*legyen
2020. jún. 15. 14:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen gép. Max az elemes avonos gépet kapod meg ennyiért, de az semmire nem jó. A saját körmödet se viszi, nemhogy a géllakkot.
2020. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre amire te használnád bőven elég lenne a papir reszelő, amit körmösboltokban lehet venni :)
2020. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én műkörmös vagyok, de a pedikűrös gép hogyan csatlakozik a zselé csiszolásához? 😁 Bocsi, nem offolni akarlak, de sokan ezért okoznak maguknak otthon maradandó károsodást. Pl egy vendégem anno otthon kezdte el magának az építést, de megsértette a mátrixot, nem túl szerencsés. Na mondjuk tisztelet a kivételnek, van aki otthon jobban megcsinálja magának, mint a "sufnikörmösök". 😁

Csiszológépet amúgy tényleg olyan helyen kapsz, ahol műkörmös alapanyagokat, kellékeket árulnak, de nem éri meg, egyrészt anyagilag sem, hiszen a jobb minőségű is kb 15-20 ezer körül kezdődnek. Másrészt arra a reszelő elég lenne, hogy igazíts rajta.

2020. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De pl a köröm hátulját nem lehetne vele megcsinalni:/ mert az íves
2020. jún. 15. 20:20
 8/17 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg nem tudtok valami megoldást arra? Mert itt inkább az a neheze, hogy tételezzük fel, hogy a legkisebb helyekre és ívekre is be tudok csiszolni a reszelővel. Viszont a korom hátulján, ami kilóg azt hogyan egyenletgetem el? Van valami tippetek rá, hogy helyette mit csináljak? Mert nekem cska ez volt és azért keresek ilyen gépet:D
2020. jún. 15. 20:24
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, mi lóg ki! 😳 Amikor "friss", akkor anyag kerül a bőrre? Vagy amikor már nő le, akkor levegős?

Előzőleg azt írtad göröngyös...ha nem levegős, de "kiáll" és beleakad pl a hajad, akkor az attól van, hogy az a pár mm-es rész a bőrödre ment vagy por maradt alatta, azt viszont akkor kell javítani, nem utólag.

Másrészt nem tudom hogy érted, 8 éve körmözöm, de eddig a csiszológéppel mindenhova odafértem. Már külön fejek vannak arra az esetre, hogy a körmöt ne nagyon kelljen reszelni, inkább csiszolni a felületét.

Egyébként mindenhova nem annyira ajánlatos "becsiszolni", mondjuk, ha lenövésed van, mert akár sérteni tudja a saját körmöd a csiszolófej. :)

2020. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Képet esetleg nem tudsz csatolni, hogy mire gondolsz pontosan, mit szeretnél alakítani? 😊
2020. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!