Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép az arcom?

Szerintetek szép az arcom?

Figyelt kérdés

Lány vagyok 16 éves

Néha nemtudom eldönteni hogy szép vagyok e vagy sem. Van hogy belenézek a tükörbe és "na, milyen jól nézek ki" néha viszont szörnyűnek látom magam és mindenki mást szebbnek.

Világos barna derékig érő hajam van és kicsi kerek kék szemeim (de az az unalmas szürkéskék) állam eléggé szögletes de nem széles az arcom. Szemöldököm vékonyabb egyenes és alacsony. Az orrom egyenes és hegyes de nem nagy. E leírás alapján mi a véleményetek?


2020. jún. 18. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nem lehet véleményt mondani. Küldj képet ha nem mered megosztani.
2020. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én is 16 éves lány vagyok. :) Néha én is így érzek. Van amikor szépnek látom magam, és van amikor nagyon csúnyának. Bár nincs sok önbizalmam alapból sem.

Szerintem nem lehetsz csúnya, de privátba küldj képet és megmondom mit gondolok.

2020. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet úgy egyszerűbb ☺️
2020. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]

Kép

2020. jún. 18. 15:01
 5/20 A kérdező kommentje:
+infó hogy nem szoktam sminkelni bár nem a legszebb a bőröm sem:(
2020. jún. 18. 15:02
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szép arcod van 🤗☺️
2020. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen atlagosan nézel ki, se nem kiemelkedően szép, se nem csúnya, átlagosan szép. De a szemeidnek gyönyörű színe van :)
2020. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sokkal fiatalabbnak nézel ki, mint 16.

Egyébként szerintem önbizalom problémád is van, pl a szemszíned, nekem is szürkéskék és pont azt gondolom róla, milyen szép és különleges, nem az az átlagos kék. Te ezt unalmasnak hívod, ami negatív jelző, ezáltal már van valami, amivel elégedetlen vagy.

Egyébként szerintem nem vagy csúnya, csak én személy szerint sokkal, de sokkal kevesebbnek gondolnálak 16-nál. :)

2020. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Nincs veled semmi baj, plusz sokat fogsz még nőiesedni. Nem aggódnék a helyedben. 🙂
2020. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😃
2020. jún. 18. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!