Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, sokan azt mondják...

Fiú vagyok, sokan azt mondják nem vagyok csúf meg szép vagyok, de az arcom tele van hibákkal, akkor már, hogy lehet valaki szép?

Figyelt kérdés
Hegek vannak, néha pattanások, varrás nyomok,mert behasadt a fejem még kicsi koromba stb, de ettől eltekíntve elég sokan mondták nem vagyok csúf, ha ennyi hibám van,hogy lehetek szép, én magam egyáltalán nem látom szépnek

2018. júl. 17. 03:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer valakinek szép arca van nem a bőrhibáktól lesz csúnya.Rengeteg fiút és lányt is láttam már akik gyönyörűek voltak mégis volt rajtuk pattanás stb.
2018. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem pasin sosem zavarnak a bőrhibák, amennyiben nem tényleg nagyon súlyos az eset. Ha amúgy helyes az arcod, azt fogják észrevenni, nem a rajta levő hibákat, főleg hogy nem tehetsz róla. Az nem jön be mikor súlyos az eset és meg sem próbál ellene tenni
2018. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hegek ellen és varrás nyom ellen nincs mit tegyek az kicsi korom óta úgy van, de én magam csúfnak látom
2018. júl. 17. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vicceljél, mi a jobb? Egy álomszép fotómodell fiú néhány beszerzett sebhellyel, vagy egy körtokába foglalt, torz, elállószemű, két szál hajjal a búbján átfésült kocsmatöltelék anélkül?
2018. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aza baj az elsőt meg sem hasonlítom :(
2018. júl. 17. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!