Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek extrém vékony,betör...

Mit tegyek extrém vékony,betöredezett körmök ellen?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve gél lakkozom a körmeimet.Volt olyan időszak amikor 2 naponta lekapartam idegességtől(tudom borzasztó egészségtele)Mostanába már csak úgy érzem normálisnak a körmeimet ha gél lakk van rajtuk.Citromot,sót,ricinus olajat próbáltam..Egyik sem hatott igazán.

Valakinek vlmi.jól bevált házi praktika vagy esetleg valami körömerősítő tabletta?


2020. jún. 19. 23:53
 1/4 Tabbouleh válasza:
100%

Áh..uh..😬 Semmiképp se vakargasd le a gél lakkot!


Hagyj egy jó hosszú szünetet, hogy meg tudjanak erősödni. E vitamin és kollagén elég jót tesz a körmöknek (belsőleg alkalmazva)+van egy jó kis házi krémem, amitől olyan királyul megnőttek a körmeim! 😁 (ha kell kép írj privit:)


Krém

-kókuszzsír

-olívaolaj

-E vitamin

-A vitamin

-arganolaj

-avokádóolaj


Ezeket keverd össze, úgy könnyebb, ha a kókuszzsírt megolvasztod, és minden este masszírozz bele a körömágyadba egy adagot. Babapopsi puha lesz a bőröd és a körmeid is meghálálják.


Ja, ha a gél lakkot elhagytad, akkor ajánlom az Essencetől a 90%os körömerősítőt. Tartós, nem bántja a körmöt, védi a körmöt a felnyílástól és erősíti is azt.


+minden héten legyen 1 Essence lakk-mentes napod, ahol csak a krémmel kenegeted és ápolod a körmeidet (szellőzés miatt+reszelni is tudod:))


Én ezeket használom, remélem kipróbálod a tippeket. 😁

2020. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sörélesztő( ez a hajra is jó) és vas.
2020. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hanyagold a géllakozást, pláne a lekaparását addig amíg nem nőtt le a sérült köröm rész.

A probléma külsőleges kezeléséhez jól jöhetnek az 1es által említett tápláló pakolások, olajok és köröm erősítő lakk.


Azert, hohy gyorsabban és egészségesebben nőjön pedig sokat kell inni, cinkben, C-vitaminban, omega 3 zsírsavban, vasban, kalciumban, B-vitaminbab, A-vitaminban, folsavban, keratinban, E-vitaminban, B-12 vitaminban es fehérjékben gazdag ételeket kell fogyasztani, az étrendednek pedig kiegyensúlyozottnak kell lennie, kerülni kell a szélsőséges diétákat, a gyorséttermi és a többszörösen feldolgozott élelmiszereket valamint a fehér cukrot.

2020. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Próbáld ki a kollagént. Nekem egy hónap után brutál körmeim nőttek pedig alapból lemezesen töredeznek.
2020. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!