Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bőr-köröm összenövés. Lehetség...

Bőr-köröm összenövés. Lehetséges? Tipp? Mennyi idő?

Figyelt kérdés

Helló!


15 éven keresztül rágtam a körmöm, idén szerintem végleg leszoktam róla.

Ahogy nő a körmöm, egyre nagyobb a "fehér" rész a végén. Ez így nem tökéletes. A piros, bőrrel összenőtt részt kellene megnövelni.

Szóval a köröm hossza rendben van csak az arányai nem stimmelnek.

Ezen segíteni fog az idő?

Vagy lehet vele valamit tenni?


Köszönöm.

(Férfiként a festékrétegek felhordása nem alternatíva.)


2010. aug. 1. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell idő, hogy regenerálódjon. Átlátszó, színtelen lakkal pedig férfiként is lekenheted, nem fog látszani. Akár hónapokig is eltarthat, amíg rendeződik a körmod állapota, és sajnos ha újra elkezded rágni, akkor az addig elért eredmény is elvész. Próbáld megállni, hogy rágd!
2010. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vegyél valami körömápoló olajat, amit egy kis hatóidő után le kell törölni, és akkor nem kell festett körömmel szaladgálnod. :) nagyon sok fajta van, lehet hogy kísérletezned kell párral, mire megtalálod azt, ami neked jó, de valamelyik biztos hogy helyrehozza.
2010. aug. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!