Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti mivel és...

Lányok, nők! Ti mivel és hogyan szőrtelenítetek ott lent?

Figyelt kérdés
Nekem sose sikerül ott szőrtelenítenem, mert mindig megakad a szőrnél, hiába vágom lejjebb és lejjebb ollóval, akkor is megakad és fáj, ahogy húzza a borotva. Meg ki is szoktam pattogni ott meg a lábamon is. Félek, hogy megvágom magam. Ti hogy? Intim gyantát nem szeretnék használni, mert attól mégjobban kipattog.

2020. jún. 25. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én rendes férfi borotvát szoktam használni, azzal sokkal jobban lehet borotválkozni, jobban viszi a szőrt.

Kiszoktam vízben áztatni hogy felpuhuljon a szőr, utána testradírral a szeméremdombot átdörzsölöm. Nyomok rá egy kis borotvahabot, megfeszítem a bőrömet és úgy kezdem el borotválni óvatosan. Borotválkozás után lefertőtlenítem majd bekenem borotválkozás utáni nyugtató krémmel.

2020. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendszeresen borotválom.

Ha több idő kimarad, akkor borzalmas a dzsungelt leszedni, mert egész egyszerűen ahogy írtad is, megakad mindenbe, húzza a bőrt és a szőrt és fáj.

2020. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legkényelmesebb, ha 3 hetente legyantázza a kozmetikus. Borotválás után nekem szúr, viszket, nem szeretem. Viszont ha túl hosszú a szőröd, borotva előtt érdemes ollóval rövidre vágni (óvatosan, vigyázva, hogy ne csípj bele sehol magadba az olló hegyével).
2020. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyantát is próbáltad? Nekem évek óta ezzel a módszerrel van szőrtelenítve és nem pattog ki.
2020. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet cukorgyantat kapni?
2020. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én határozottan gyantás vagyok, mert nem pattog ki és nagyon sokàig szörtelen marad. Biztos nem akarod kipróbàlni? Ritkítja a szört is, minden alkalommal ritkább lesz. Otthon vagy kozmetikussal is csináltathatod. De ha a borotvánál maradunk, akkor elöször is: vágd le a szörnek a tetejét, hogy már csak 1-2 centi maradjon, nem tudsz belevágni nyugi. Ezután kenj rá tusfurdöt hogy csússzon a borotva, és tádá. Interneten fenn van hogy milyen irányba a legkönnyebb. Én életemben egyszer borotváltam és életem legrosszabb döntései közé tartozik, mert nem is rendesen szedte le még így sem, és màsnap már szinte vissza is nött plusz kegyetlenül szúrt napokig. Inkább télleg gyantáztasd, az sokkal praktikusabb és egyszerübb. Nekem kb egy hónapig tart míg visszanö
2020. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én epilátort használok heti egy alkalommal.
2020. jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb havonta cukorgyantázom, gyantázások között borotválom, de nekem az csak szárazon sikerül szép simára :D
2020. jún. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!