Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tök jó, hogy molettebb hölgyek...

Tök jó, hogy molettebb hölgyek is vannak a plakátokon igen.. de akkor mi van azokkal akiknek mondjuk kicsi a melle és nem tölt ki egy ilyen bikinifelsőt?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem fontos, hogy az átlag nők, sok féle testalkat megjelenjen az ilyen reklámokban. de ez nem csak azt kéne, hogy jelentse hogy a molett de mellé tökéletes bőrű és arányos testalkatúakat rakják ki.... akkor meg az érezze magát rosszul aki genetikailag sovány és se dereka se melle.


2020. júl. 2. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég sok márka alkalmaz kismellű modelleket. Például nézd meg a H&M vagy a GAP webshopját.

Én kismellű nő vagyok és nem igazán érdekel, hogy milyen modellek vannak a plakátokon, nem zavar, ha nagymellűek vagy molettebbek a nők.

2020. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem tetszik ez a plakát. A nagymellű csajnak látszik, hogy nem szilikonmelle van, mindketten magabiztosak, ragyognak.
2020. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Én épp ezért gondolom, hogy maradjunk a klasszikus modelleknél. Ha nem csak velük reklámozunk, akkor meg mindenféle nővel kéne. De valaki mindig kimarad.
2020. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
A klasszikus modelleknek 90-60-90 mereteik vannak, apro mellekkel. Nem ertem a problemat.
2020. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Kamaszként engem pont az zavart és bizonytalanított el, hogy pl. a H&M nagyon vékony modelleket alkalmaz. Bár persze hozzátehetjük, hogy a 2000-es években a csapból is az anorexiás vékonyságú modellek folytak - talán ennek tudhatjuk be, hogy 10 évesen az osztálytársaimmal méretkeztünk és az nyerte arra néztünk fel leginkább, aki a legsoványabb.

Alig az utóbbi években kezdett divat lenni a normál testalkat, és ekkor utat is engedtek a molett, plus size modelleknek is.

Amúgy azt az F&F-es reklámplakátot, amit linkeltél én még nem sorolnám molett kategóriába, de lehet csak én nem vagyok elég kritikus :)).


Soha nem lehet tökéletesen megfelelni a társadalomnak. Ha vékony vagy kis mellekkel, akkor nézz olyan fast fashion üzleteket, akik ezeket a modelleket alkalmazzák főleg és inkább.

Én nem hódolok a fast fashionnak, de méreteim alapján a legtöbb helyen XS-S méret vagyok, mégis ha H&M-be tévedek, akkor M-es ruhát kell próbáljak.

2020. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

mert a melletlen nők rondák, és senki nem akar rondán kinézni a bikiniben, tehát senki nem akarna bikinit venni az adott bolttól.

ez tudod ilyen eladói fogás, ha szép, nagymellű nőket látsz egy plakáton, megveszed a ruhát mert valahol tudat alatt azt hiszed, hogy te is úgy fogsz kinézni...

2020. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok ismét. Ha bikinit szeretnék venni és meglátnám ezt a plakátot, akkor én nem arra gondolnék, hogy nah, az én mellem biztosan nem töltené ki a felsőt, hanem arra, hogy de jó bikini, megnézem a boltban, hogy van-e a méretemben; felpróbálnám, hogy rajtam hogy áll, tetszik-e élőben is, stb. Gondolom észrevetted, hogy a ruhákat nem csak olyen méretben lehet kapni, mint ami a plakáton szerepel: )


Egyébként igen, ahogy az 5-ös írja: nem lehet mindenki ízlésének megfelelni, úgyis lesz aki kritizálni fog valamiért/bármiért.


Fogadd el azokat a testi adottságaidat, amiken nem tudsz változtatni, és törekedj arra, hogy kihozd magadból a számodra elérhető legjobbat. Ezáltal jól fogod érezni magad a bőrödben, ami látszódni fog mások számára is. És innentől kezdve hidd el, hogy a férfiakat nem fogja érdekelni, hogy kicsi vagy nagy melled van-e.

2020. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

az fura 5-ös mert az én L-es méretemhez a H&m-ben szinte mindig elég az M-es

egyébként szerintem jók ezek a plakátok, ha mostanában körülnéztek a h&m oldalán nem csak a direkt nagyméretű, hanem a normál bikiniket is olyanokkal reklámozzák akik normál testalkatúak, nem kövérek de nem is anorexiásak, emellett maradtak vékonyabbak is

szerintem ez így van jól, mert oké, hogy valaki kimarad, de sokkal színesebb a paletta

2020. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!