Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy ők nem vágynak tökéletes nőre?

Figyelt kérdés

CSAK lehetőleg legyen vékony, csinos, hosszúhajú.

A modellek is így néznek ki hétköznap, amikor nincsenek agyonfestve, kiöltözve...


Kb. mintha egy nő azt mondaná, nincsenek nagy igényei, csak legyen a pasi magas, kigyúrt helyes férfi kb. Olyan mint egy férfi modell. Mert a modellek sem mint nagyon helyesek, inkább összhatásukban vonzóak.



2019. nov. 3. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Mit mondjanak? Kövér, ronda, kopasz nőkre vágyjanak?

Mellesleg attól, hogy valaki nem hízik el, nem bányarém és nem dauerolt hajú ötvenes, még nem biztos, hogy tökéletes. Csak nem igénytelen.

2019. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Napi általánosítás.


Amúgy nincs para azon ha valaki a tökéletes nőre vágyik, de tisztában van vele, hogy rtkán találja meg azt az ember, ezért nem csak a tökéletes nőt fogadja el.

2019. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diazepam ***** válasza:
0%
A vékony, csinos, hosszú haj önmagában egyáltalán nem számít tökéletesnek. A tökéletes a 10/10es alak, formás feszes popsi, mell, lapos has, igényesség, hibátlan arc. Ebből adnak lejjebb.
2019. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Egyrészt a külső elég relatív, így te nem tudod meghatározni, hogy másoknak ki fog tetszeni. Másrészt a tökéletességhez hozzátartozik a belső is, ami nem kifejezetten tulajdonságokat jelent, hanem azt, hogy mennyire érzitek magatokat jól együtt, mennyire vagytok egy hullámhosszon. Legutóbbi szerelmem kb. 7/10-es volt, de hiába láttam nála "jobb" nőket, egyáltalán nem érdekeltek, mert a belső összhang ami megvolt, az számított igazán.
2019. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
23%

Szerintem ez nem így van, legalábbis én ezt nem tapasztaltam soha.

Nyilván van mindenkinek ideálja és azt szeretné is, de ez nem jelenti azt, hogy mást nem fog tudni szeretni. Kinézet mindenkinek fontos, ezt kár tagadni.

Nők sokszor mondanak ilyesmit, hogy nekik ez meg az nem számít, de az csak addig van úgy, amíg olyan pasi nem jön velük szembe.

Én speciel nem rajongok a modellekért, szerintem túl mű az amit csinálnak, és hát nem is tudnám elviselni sokáig, hogy a barátnőmet állandóan akár fehérneműben fotózzák. Jó a vékony testalkat, de nem minden áron. Nálam nem igazán az alkat a lényeg, hanem az, hogy a nőiessége meglegyen, a kecsessége, a mozgása, a viselkedése.

2019. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Szétnézek az utcán akárhol, akármikor és az engem érdeklő 18-25 körüli lányok felére azt mondanám, hogy helyes, külső alapján rendben van.


Kérdezz meg férfiakat, hogy 100-ból hány X és Y közötti korú nővel feküdnének le külső alapján, akiket az utcán látnak. Mit mondanak? 30, 40, 60? És akkor most kérdezz meg nőket, hogy ők hány férfit tartanak vonzónak 100-ból. Mit mondanak? 3? 4? 6?


26/F

2019. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Innen 6 és attól felfelé vinném bármelyiket. Még egy-két 5-öst is. Ne mondja senki, hogy a nők fele nem üti meg ezeket a szinteket.


[link]

2019. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 torkosborz ***** válasza:

Tisztellt 5ös. A realítás drága kincs. De nem értékelik. Ez sajtnos meglátszika a leponozáson.

És mit fogok ezért én is kapni...

2019. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 torkosborz ***** válasza:
Bocs 6os, de az 5ös is.
2019. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2019. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!