Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány?

Szerintetek szép ez a lány?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wypxtfYy6tk

Nekem nagyon tetszik és még jó zenéket is csinál



2020. júl. 8. 00:50
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Figyelj, én nem mondtam, hogy nem tudnának trance zenét csinálni, mert azt valószínűleg te is tudnál. Nyilván ott is vannak jobbak és gyengébbek. Mitől lesz valamelyik jobb? Egy jó ötlettől, jó hangzású dallamtól. Kell hozzá fül és kreativitás, ha JÓT akarsz csinálni.

Számomra autotune-al ordibálni, hogy “Stupid horse...., lost the money in my bank account.” az minden, csak nem zene. Legalábbis nem jó. :)

2020. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem csak ennyiből áll a szöveg, annak ellenére, hogy csak ennyit hallottál belőle :D szerintem elég vicces a zeneszöveg egyébként, autotune ide vagy oda
2020. aug. 1. 19:34
 23/26 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem egy jó kis kritika is arra h a kapitalizmusban hogyan viselkednek az emberek. De értelmezheted úgy is mintha egy kábítószeres kifogyna az anyagból
2020. aug. 1. 19:49
 24/26 anonim válasza:
Kritika lehet, de zeneileg engem nem fogott meg. Bár pl. Travis Scott is autotune-ozik még koncerten is, mégis mennyien hallgatják. Szubjektív dolog, nekem ez már nem zene, valakinek meg ez tetszik.
2020. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
zenének zene, maximum te nem tudod befogadni.
2020. aug. 1. 21:33
 26/26 anonim válasza:
Lehet. Milyen zenéket hallgatsz még ezen kívül?
2020. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!