Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lábamon nem nagyon akarnak...

A lábamon nem nagyon akarnak növekedni a körmök (kép lent). Lehet valahogy orvosolni?

Figyelt kérdés

Gyógypedikűrös tud vele valamit kezdeni? Beszéltem egyel, azt mondta, hogy korrekciót szoktak csinálni, hogy szép legyen. De mi az? Ha szinte nincs is körmöm (pl kis lábujj), akkor hogy tud rá bármit rakni?

[link]


2020. júl. 9. 20:29
 1/9 anonim válasza:
54%
Genetika
2020. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Vááá, majdnem elhánytam magam 🤢
2020. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyet nem tudok vele mit csinalni
2020. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gyógypedikürös elvileg tud vele valamit kezdeni.

Én azt sem tudtam, hogy van ilyen, pár nappal ezelött hallottam róla. :))

2020. júl. 10. 06:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyet meg nem láttam Bocsi, remelem nem vagy lány?!

Ezen segíteni nem lehet szerintem, kormos tanfolyamom van de ilyet meg nem láttam. Bocsi.

2020. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egyértelmű, hogy lány vagyok.

Mint ahogy az is, hogy gyógypedikűrös foglalkozik ezzel. Nem egyszerű, mezei körmöske, amiből több tízezer van az országban. Persze, hogy nem láttál ilyet. Na menj és szerezz vendégeket, ne itt okoskodj :D

2020. júl. 11. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Jujcii😂
2020. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mióta ilyen? valami sérülésed/gombád volt vagy alapból ilyen?
2020. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen volt. A tesómnak is hasonló, sokáig azt hittük, ez a természetes, mert mindkettőnknek ilyen :D
2020. júl. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!