Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy lánynak...

Mennyibe kerülhet egy lánynak egy teljes (láb, mell, has, hát, derék, kar, arc, intim, bikinivonal, sexxgglyuk, hónalj) végleges szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb milliós összeg.
2020. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten, add össze és szorozd meg legalább 5-tel, mert nem elég egyszer menni.
2020. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szőrős az asszony?
2020. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes bónusz brigádon vagy hasonló kuponos helyeken nézni szerintem, én most vettem kuponnal egy teljes testes lézeres szőrtelenítésre 80000 forint helyett 36000, benne van minden szőrzet, ami erős, sötét, nekem azt mondták, megerősödött pihe szőrön nem nagyon alkalmazható, szóval háton és mellen nem tudom, hogy hatásos-e.

Kupon nélkül szerintem elég drága szokott lenni mindenhol, de úgy igazán én sem jártam utána.

2021. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem 50.000 korul van egy alkalom. Benne van: bajusz, pajesz , honalj, mell, has és a teljes intim részek.
2021. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!