Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori dolog az...

Mennyire gyakori dolog az arcon lévő gödröcske? el lehet érni valahogy, vagy veleszületett?

Figyelt kérdés
Élőben még sosem láttam ilyet, csak a sztárokon, tv-ben stb. De a mostani barátnomnak van ha nevet, vagy ha úgy húzza el a száját és szerintem iszonyat cuki dolog. Ezt valahogy el lehet érni? vagy ilyen az arcszerezete annak akit megáldott vele a sors?
2020. júl. 17. 19:27
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha lesz babánk van rá esély hogy örökli? (nekem nincs, az ő szüleinek sincs)
2020. júl. 17. 19:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az arcon lévő izmok elváltozasa miatt alakul ki, elérni csak plasztikai beavatkozással lehet.
2020. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint ha alapból nincs ilyened akkor csak plasztikával lehet

1es

2020. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak van, de senki másnak a rokonságból
2020. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, de csak az egyik oldalon. Amúgy nem olyan gyakori, legalábbis nem sokszor szoktam látni másokon, viszont kifejezetten ritkának se mondanám.
2020. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gödröcske lényegében annyit jelent, hogy egy "lyuk" van ott az izomzatban, és feszült állapotban látszik. Nem csak két oldalt lehet, láttam már féloldalasan, vagy feljebb (járomcsont magasságban), de az elég ritka.
2020. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha apának az álán van gödröcske a gyerkőc örökölheti e az arcán? Köszönöm
2020. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen örökölheti, de nem biztos, hogy neki is lesz. Ez a jelenség lényegében ugyanaz, mint az orcákon lévő gödröcskék.
2020. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért van gödröcske, mert szexkozben a pénisz érintkezik a magzat arcával. Ehez minimum 22 cm es cerka szükséges
2023. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!