Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tb támogathat plasztikai...

Tb támogathat plasztikai beavatkozást, ha valaki veleszületett "defekt" miatt szorong/depressziós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem a mellemmel meg a fenekemmel van bajom, mint a nők 80%-ának.. Nekem akkora pechem van, hogy az arcommal van gondom. És senki nem tud az ellentétéről meggyőzni (nem küldök képet bocs). Nagyon odafigyelek a megjelenésemre,adok magamra de ezen nem tudok változtatni.. Állműtétről lenne szó. Nem egyszer sírtam el magam miatta ami szerintem nem normális, szorongok emberek között,takargatom magam, pánikrohamaim is voltak ha eszembe jut xy mit gondolhat rólam.


Volna ilyesmire lehetőség?



2019. aug. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Tb nem támogat ilyet

Ezek a hasonló dolgok mind zsebből megy


Ha csak azért támogatná a tb mert rosszul érzed magad szorongsz a nők 100% megcsináltatna bármit magán

2019. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Hat, ha a konzultacion eszreveszi rajtad, hogy lelkileg nem vagy rendben, akkor nem fog vallalni. Sot, talan mar pszichologiai szakvelemeny is szuksegeltetik mostansag a plasztikai mutetekhez.
2019. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus tud adni szakvéleményt hogy pszichésen kihatással van az egészségedre a dolog és bizony ez már indokolt műtét egészségügyileg, de a TB ezt nem fogja 100% ra támogatni, hanem talán 40% támogatást ha kapsz rá.

Kezdj el spórolni, félretenni arra hogy elég legyen a műtétre

2019. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljes támogatásra semmiképp nem gondoltam. Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!