Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a parfüm, és a...

Ferenc7385859 kérdése:

Mi a különbség a parfüm, és a dezodor közt?

Figyelt kérdés

Ha erős illatot akarok magamnak, de az izzadást is szeretném kerülni. Mit tudnátok javasolni?

A lényeg, a kérdésembe hogy van e olyan illat ereje egy dezodornak mint egy parfümnek? 13 ezerért vettem egy prada luna rossat, dezodorban ez randira alkalmas lehet? Pl


2020. júl. 17. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én használok parfümöt is meg izzadásgátló stiftet is.
2020. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vannak parfümös dezodorok. Dezodorral az izzadást előzöd meg, míg parfümmel csak illatosítod magad. Sajnos sokan esnek abba a hibába hogy azthiszik a parfüm elég és ugye innen következik az izzadtság+parfüm szag hányingerkeltő elegye. Ha viszont van kedvenc parfümöd tudsz venni illatmentes dezodort is vagy akár stiftet hogy ne keveredjenek az illatok. Szerintem tud olyan erős lenni egy dezodor illata is mint egy parfümé főleg ha napközben többször is használod
2020. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!