Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilálás után,hogy lesz sima...

Epilálás után,hogy lesz sima a bőr?

Figyelt kérdés

Álltalában borotváltam, de utálom.Mikor leepilálom utána a kezem ,lámabam,mindenem szinte teljesen sima.Viszont,ha újra kell epilálni,mert visszanő már nem lesz az,végig simitoma kezem rajta és szúr.Nagyjából 1-2 nap múlva ismételnem kell és így sem lesz teljesen sima.Vannak rajta szőrbenövések(olyan is,hogy hosszában látszik a szőrszál) és kipattogzások.Ezek ellen mit lehet tenni?

Ha újra pihentetem áttérek borotvára és megint vissza az epilátorhoz először megint szép sima,de csak első alkalomkor.Ilyenkor tartósabb is.

Nem problémázok már azon sem,hogy pár naponta végig kell menni rajta csak legyen sima.Nem az,szúr kicsit és borostás, bár nem annyira,mint borotvánál,csak pár szál kezd visszanőni,nem az összes egyszerre.

Lehet ezzel valamit csinálni?



2020. júl. 18. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit zavaros a kérdés. Lehet, hogy rosszul értettem, de te pár naponta epilálsz? Mert azt ugye tudod, hogy a szőrnek el kell érni egy bizonyos hosszúságot, mielőtt rendesen le tudja szedni az epilátor? Nekem 3 hetente elég volt bőven epilálni, amikor még azt használtam. De javíts ki, ha valamit félreértelmeztem.
2020. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Borotválkozni nem akarok,mert nem látom értelmét,hogy naponta foglalkozzak vele,mindig megvegyem,hab is kell hozzá,megvágom magam stb. és attól olyan leszek,mint egy süni.

Az epilátor tökéletes lenne,ha olyan lenne,mint első alkalommal,mikor előtte borotváltam.

Most át kellene mennem pluszba rajta borotvával,hogy egy napra teljesen sima legyen.

A borotvától nem pattogtam ki és benövés sem volt.

2020. júl. 18. 14:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,de,ha pár millis,akkor már le lehet epilálni,ezért jobb,mint a gyanta.

Igen,amikor rendszeresen epilálok,akkor pár naponta kell.

Ha pihentetem és helyette borotválok,majd visszatérek az epilátorra akkor 1 vagy 2 hétig sima.

Neked nincs benövésed?Nekem amiatt sem sima.

Vagy nem tépi ki rendesen vagy nem tudom,lehet valamelyikeket csak elszakítja.

Szerinted túl rövid és eltépheti?

2020. júl. 18. 14:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg az a baj,hogy nem egyszerre nő ki az összes,hanem csak néhány,összevissza.
2020. júl. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!