Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális az, hogy epilálás...

Normális az, hogy epilálás után csak két napig marad sima a lábam?

Figyelt kérdés
Epilálás utáni simaságnak elvileg nem napokig, vagy akár hetekig kéne tartania? Nekem már két nap után újra bújnak a szőrszálak, és kezdhetem előlről.
2017. júl. 30. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Epilálás utáni simaságnak elvileg nem napokig, vagy akár hetekig kéne tartania?"


Ezt a szlogent valamelyik tv reklámban hallottad? :D

Nézz kérlek utána a szőrnövekedésnek. Attól, hogy epiláláskor kitéped tövestől, attól még ugyanúgy fejlődik és nő a következő.

Az már szerintem genetika kérdése, hogy kinek milyen gyorsan nő az újabb.

2017. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális.

Nem egyszerre nőnek ki a szőrszálak. Nem az nő ki két nap múlva, amit kiszedtél, hanem régebbiek.

Ha sokáig vársz, hogy teljesen kinőjön, kb. 4 hétig, akkor tovább lesz sima, kb. egy hétig. De ha folyamatosan, rendszeresen epilálod, akkor ugye sose várod meg, hogy teljesen kinőjön az összes.

2017. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Vagy rosszul epilálsz és eltéped a szőröket kitépés helyett v
2017. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!