Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Lányok! Mióta lett...

Nők! Lányok! Mióta lett divatos/menő nálatok a köldök piercing?

Figyelt kérdés
Szinte már minden lánynak van és mutogatják is. Direkt olyan felsőt vesztek fel, hogy látszódjon?

2020. júl. 18. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
És? Zavar? Vagy ez nálad vmi burkolt fétis?
2020. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
10 éve is divat volt, vagy 15, ki emlékszik már...
2020. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
kb. a 90-es évek óta "divat" (sztem közönséges de eszembe nem jutna leszólni vkit emiatt)
2020. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Elég régóta divat már a köldök piercing, vannak olyan felsőim amiben kilátszódik de nem ez a fő szempont ami alapján pólót választok.
2020. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Anyukamnak is volt még tini korában nem egy új dolog. Nem egy kellemes dolog ha valaki végig szenvedte a szúrás és a gyógyulast miért zavar ha kint van néha napján a hasuk és látszódik? Amúgy is magán ügy.plusz nyár van kinek ártanak vele?
2020. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én még anno 8-9 évesen láttam először ilyen lányt egy lovas táborban. Egyáltalán nem újkeletű. Bár akkor, gyerekként tetszett, érdekesnek tartottam, - azért nem vállalnám be.
2020. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Én pont azt hittem, már nem divat. 90-es évek óta van nekem is, de nem azért mert divat volt, hanem mert nekem tetszik. Nem is mutogatom, szökőévente egyszer ha talán látszik is.
2020. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5-ös (Amúgy is magán ügy) akkor minek mutogatják.. ez olyan mint pride hónapon felvonulnak és egy újság író megkérdezi hogy a szexualitasuk magán ügy vagy közügy és mondják teljes mértékben magán ügy, de akkor minek vonulnak fel.. na ez ugyanez.. szó hülye válasz..
2023. júl. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!