Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk (/lányok), mi a véleménye...

Fiúk (/lányok), mi a véleményetek a nyelv piercingről?

Figyelt kérdés
Őszinte véleményeket várok a nyelv piercingről és hogy milyen gondolatok vannak a fejetekben, ha megtudjátok, hogy egy adott személynek van stb...

2018. jan. 26. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Tök menő, tetszik. Engem is nagyon izgat/érdekel, hogy milyen lehet egy ilyen ékszert hordani, egyszer nagyon szeretném én is kipróbálni. Azonban kicsit visszafogottabb, csendesebb 30 körüli férfi vagyok (nem szeretek bulizni, fesztiválozni stb.), és nem is nagyon akarom hogy tudjanak róla hogy van ilyenem, úgyhogy eddig még nem mertem megcsináltatni. Talán majd nyáron elszánom magam.
2018. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

10 éve van, a pasik általában azt akarják tudni, milyen így az orál. Elég unalmas már. Egyébként nem mutogatom, nagyon ritkán veszik észre.

Magamnak szúrattam, nem a közönségnek. Elég béna, mikor valaki mutogatja.

2018. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút hidegen hagy, semmi gondolatom nem támad ezzel kapcsolatban.

A legjobb barátnőmnek is van tizenvalahány éve, fel sem tűnik

2018. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Feltűnési viszketegség.Esetleg orális örömszerzés céljából is van neki.De egyébként hidegen hagy,nem tartom "cool"-nak.
2018. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Számomra az egyik legklasszabb testékszer. Mindig is vágytam rá, s ha máson látom véletlen, az is nagyon tetszik. Alapon oda vagyok minden piercingért, ez azonban nagy kedvenceim közé tartozik.
2018. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!