Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák hízni? Normálisa...

Hogyan tudnák hízni? Normálisan eszek sőt elég sokat. De semmi látszatja!? 153 cm vagyok és 42 kg! Mit tudtok javasolni? Minimum 5 kg nem lenne rossz szeptemberig! Léci írjatok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden képpen egyél jó laktató,zsíros kajákat.Húsos,zsalonnás,kolbászos ételek,és ne sajnáld őket,egyél napi többször nassolj valamit.Van aki tényleg nem tud hízni,ebbe bele kell törődni.Folytasd a sok evés 2-3 hét-ig ha folyamatosan sokat eszel látszódnia kell.Csak hajrá!
2010. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok és 40-42 kg, szal hozzám képest "dagadt" vagy:D Am én sem tudok hizni, kb minden este szalonnát sütünk, zsíros kajákat eszek, nassolok, minden ami hízlal megeszek, de nem hízok. 17/L
2010. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki nem tud hízni! Van aki nehezebben- van aki könyebben hízik! Ha nem elegendő az a mennyiség amit eszel a hízáshoz, akkor NÖVELD!
2010. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
remélem érthetően fogalmaztam! (utolsó voltam)
2010. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért akarsz hízni.Én 155 cm-vel vagyok 40kg,de még van rajtam egy kevés felesleg.Szóval te sem lehetsz olyan csontsovány,hogy híznod kelljen szerintem....

De az jó amit leírtak előttem,ha mégis hízni szeretnél.:)

2010. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy vékony, miért akarsz hízni?
2010. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
TudNÉK!!! Ne legyél már ennyire buta!!!
2010. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 163cm-hez vagyok 46kg de van még rajtam husi,ismerek olyat akinek nagyobb a súlya de vékonyabbnak tűnik.

Amúgy szerintem kezdj edzeni és izmosodj mert az szép, de ne akarj zsírt felszedni mert nem lesz jó. Régebben én is akartam aztán sikerült és kezdhettem fogyózni....

2010. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg kicsit elírtam 163 cm vagyok!!!

:)

bocsi tényleg!!

de azért köszi a válaszokat!!!

2010. aug. 5. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!