Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az már rossz ha nekem az...

Az már rossz ha nekem az ilyen lányok tetszenek és én is ilyen akarok lenni?

Figyelt kérdés

itt egy kép: [link]

és szerintem az se ronda ha kint van a bordája ... de azért nem úgy értem hogy anorexiás legyen csak hogy látszódjon egy picit a bordája ...

ez szerintetek nagyon rossz?

hogy lehetnék én is ilyen vékony,úgy hogy nem hízom vissza?

mit csinálnak az ilyen lányok?

csakmert sportolni nem szeretnék mert engem egy lányon a kockahas,meg a kigyúrt test egyenesen taszít ..

szerintem az a szép hogyha vékony de nem isanorexiás és nincs is kigyúrva

13L


2011. aug. 9. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit nézzek a linken, vagy elrontottad?
2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jahh bocsi elrontottam

[link] <-- ez a kép :P

2011. aug. 9. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

most hány centi vagy és kiló?

valaki alapból ilyen, pl én..bármennyit eszem, nem tudok hízni

2011. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jó neked

én 160 cm vagyok és 46-47-48 :D

mindig így a három között ingadozok

és úgy birom,hogy én meg még egy pohár víztől is hízok :(

sportolni meg ugye nem akarok

2011. aug. 9. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! A mostani súlyoddal is kb így kéne kinézned. Amúgy ne aggódj, ha gyorsan hízol, most valószínűleg a nőiesedésed miatt van, csak a mai tinik hiszik ezt hízásnak... amúgy pedig: hogyan vársz jó alakot, ha nem akarsz tenni érte?
2011. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

azért mert más ismerőseim is olyan szép vékonyak,pedig mindig zabálnak,állandóan kfc-be meg mc donald's-ba járnak és semmit nem sportolnak,és mégse híznak el,sőt az egyikük még modellkedik is

és amúgy ez nem azért van mert nőiesedek,mellem kb semmi nincs,seggem sincs,a hasam meg akkora mint egy 5 hónaops terhesnek

2011. aug. 9. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz sportolni? Elég lenne ha napi 1órát mozognál, pl bicikli, futás, gyors séta, és persze sok fehérjét egyél. Ha nem mozogsz plöttyedt marad a tested, és az nem szép. Vagy rászánod magad egy kis mozgásra, vagy pedig várhatod a csodát hogy ilyen legyél.
2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én ilyen vagyok mint a képen a csajszi.Ne akarj ilyen lenni.Én gyűlölöm h ilyen vagyok,és akármit csinálok nem tudok hízni:S 17/L
2011. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, és nagyon nehéz lefogyni ennyire, ha teljesen más adottságaid vannak. :/ Próbáltam már. Szerintem ez a normál női alkat...

Igaz én ennek a szöges ellentéte vagyok, szóval majdnem egy bálnával össze lehet engem téveszteni :D Pontosan ilyen vagyok, mint a körte alakú lány a képen: [link]

De meg lehet próbálni, csak baromi nehéz...Én túlvagyok emiatt egys máson... :D Ha nem vagy alapból ilyen alkatú, nagyon nehéz lesz...

18L

2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

amúgy normál testalkatú vagyok :S

csak mivel nem sportolok semmit meg minden,ezért jönnek fel rám a feleslegek,szóval a hasam tökre hájas

amúgy meg akárhogy próbálná nekem bárki bebeszélni hogy neki ilyen a testalkata és az milyen rossz,hát szerintem inkább legyek akkor sovány mint ilyen dagadt disznó mint amilyen most is vagyok,aki ráadásul még egy pohár víztől is csak hízik

és az a poén hogy nyár elején jártunk futni barátnőmmel és egy hét múlva megmértem magam,és közben diétáztam is meg minden,101%-ra biztos voltam hogy legalább 1-2 dekát fogyok,erre mivan?? még híztam -.-

és ki is írtam egy ilyen kérdés,erre az volt a válasz hogy azért mert mivel sportoltam,magamra szedtem egy csomó izmot és azért lettem több kiló

ezért határoztam el hogy nem érdekel hogy ki mit mond,akkor is olyanra akarok lefogyni mint a képemen a kiscsaj,és inkább diétával mint sporttal,mert én nem izmos akarok lenni,csak életemben legalább egyszer vékony

2011. aug. 9. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!