Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, akiknek piheszőrös a...

Nők, akiknek piheszőrös a karjuk és a combjuk, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Engem már nagyon zavar, ráadásul igen fehér a bőrszínem is és teljesen áttetszenek az erek rajta meg minden.


Már le akartam gyantáztatni, de a többiek azt mondják, ettől még erősebb, feket szőr fog kinőni...nem tudom, mit tegyek...



2020. júl. 30. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Én leszarom. Nem zavar. Nem születtünk csigának.
2020. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Metionin ***** válasza:
89%

A gyantától de amúgy a borotvától sem fog se erősebb, se sötétebb szőröd nőni.

Amúgy nekem is kis áttetsző pihék vannak, plusz hófehér bőröm amin valóban átlátszik pár ér. És akkor mi van? Én azt nem szedem le csak a lábszáramon a hosszabbakat.

2020. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A combomat nagy ritkan le szoktam borotválni, de a karommal semmit sem csinálok.
2020. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan sajnos nem vagyok ilyen szerencsés, de ha csak piheszőröm lenne, eszembe nem jutna sz'rakodni a szőrtelenítéssel. Örülj neki, hogy nem kell rá időt, energiát és pénzt pazarolnod. A szintén fehér bőröm és a mindenhol átsejlő vénáim mellé sűrű, vastag, fekete szőrzet párosul, még a pihéim is sötétek, képzelheted, mennyire irigylek mindenkit, aki szerencsésebb volt a génlottón.
2020. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Piheszőreim nekem is vannak, de azokat nem szedem le.
2020. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Arany piheszoreim vannak es mindenem epilalom!! 18 eve. Minden szorom aranyszinu. Meg az intim is.
2020. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Úgy, hogy engem nem zavar.
2020. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a finom, pár milliméteres piheszőrök valójában igencsak szexik.
2020. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én néha le epilálom a karomat és a combomat, és sokáig nem nő vissza, amikor igen akkor is gyengébben,szinte már nem is látszik.

Amúgy szőke vagyok és alapból nagyon kicsi,átlátszó pihék, inkább csak érezni és közelről látni. A bőröm nekem is hófehér,szinte porcelán. Most nyáron szoktam napozni,ez segít egy kicsit

2020. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé szőrös. A lábamat térdig borotválom, de a combomat csak ha strandra megyek. Rövidnadrágban látszik, de nem tudok és nem is akarok mindenkinek megfelelni. A karomat gyakrabban borotválom, de az sem mindig tükörsima. L.
2020. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!